1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Wyblakłe listwy

Dyskusja w 'Wnętrze samochodu' rozpoczęta przez użytkownika stemplowski, 11-08 16.

1. stemplowski

stemplowski Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    rzeszów
    Witam
    Mam pewien problem z wyblakniętymi listwami bocznymi.Potraktowałem je opalarką wszystko ładnie było do pewnego czasu jak po opaleniu zaczęły blaknąć zrobiło się jakby lustrzane obicie.Próbowałem to spolerować pastą ścierną g3 trochę starłem ale wiele nie pomogło. Żadne czernidło nie pomaga żeby przykryć to odbicie lustrzane. Mam zamiar przetrzeć je papierem wodnym 2000 i tu moje pytanie czy warto to robić czy nie po gorsze jeszcze bardziej.

2. Ireneusz kiss

Ireneusz kiss Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kielce
    Raczej nie bo moga zostac slady rysek najlepiej by je było pomalowac

3. stemplowski

stemplowski Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    rzeszów
    Witam
    Zdarłem papierem ściernym od grubego do najdrobniejszego i polakierowałem i potem bezbarwny na to i super wygląda, a jeśli chodzi o opalarke to ogrzewanie moich listew w zafirze było strasznym błędem trzeba się dobrze zastanowić przez opaleniem.Może w innych autach te plastiki są robione inną recepturą.

4. Citrofan

Citrofan Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Ostrow wlkp
    Można tez uzyc struktury do plastiku.

5. stemplowski

stemplowski Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    rzeszów
    Zrobiłem to bollem do zderzaków i na to bezbarwny z każdego po 3 warstwy wyszło idealnie.Na razie ładnie wygląda minęło pół roku puki co nic się z tym nie dzieje myślę że będzie ok.

6. Ireneusz kiss

Ireneusz kiss Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    kielce
    Jeżeli dałeś podkład do plastiku to niema prawa zchodzić tak lakieruje sie zderzaki I inne tego typu elementy