1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

XADO , 1 Stage Engine Revitalizant do silników.

Dyskusja w 'Płyny, oleje, kosmetyki samochodowe' rozpoczęta przez użytkownika mariusz01041975, 6-11 14.

1. mariusz01041975

mariusz01041975 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    IMG_20141106_145433.JPG Wiram wszystkich.

Mam Citroena C5 1.8 16 V 125 KM z 2006 r.
    Z przebiegiem 215 000 km.
    Ostatnio zauwazyłem że chyba silnik bierze mi za duzo oleju.
    Na 5 000 km. ~ 1 litr.

Chciałbym zastosowac :
    XADO
    1 STAGE ENGINE REVITALIZANT do silnikow spalinowych.

Prosze o Wasza opinie , czy ten specyfik cos pomoze ?
    Prosze o opinie .

W opisie tego produktu znalazłem cos takiego :

XADO koncern chemiczny przedstawia nowy produkt - 1 etapowy rewitalizant do silników spalinowych.
    Na dzień dzisiejszy, jest to najbardziej efektywny produkt linii rewitalizantów.
    Korzyść pierwsza.
    Nowa formuła rewitalizantów doskonale pozwala na pełne odtworzenie (bezwzględnej ochrony) silnika już po 1000 km przebiegu i gwarantuje niezawodną ochronę przed zużyciem na następne 100 000 km.
    Wynikiem rewitalizacji jest perfekcyjne dopasowanie części co skutkuje maksymalną wydajnością silnika.
    Drugą korzyścią rewitalizanta STAGE1 jest jego uniwersalne zastosowanie. Może być stosowany w obu typach silników – zarówno benzynowym jak i Diesel'a, wszelkich możliwych konfiguracji.
    Jest doskonałym produktem przedłużającym żywotność silnika oraz chroniącym go przed przedwczesnym zużyciem.
    W samochodach używanych, przywraca i utrzymuje kompresję, moc i ekonomikę eksploatacji na najwyższym poziomie.
    W samochodach nowych, powoduje perfekcyjne ułożenie/spasowanie ze sobą poszczególnych części co zapewnia maksymalny czas działania silnika.
    Trzecią zaletą, STAGE1 jest przeprowadzenie procesu rewitalizacji w jednym etapie, co znacznie oszczędza czas i ułatwia „remont” silnika.
    Jeden etap jest idealnym wyborem dla klientów ceniących komfort, jak również szybkie i niezawodne wyniki.
    Pragniemy zauważyć, że XADO classic revitalizant dla silników benzynowych niedawno otrzymał niemiecki certyfikat TÜV na zgodność z deklarowanymi właściwościami.
    Jest to niezawodny produkt, który pokazał swoją konkurencyjnośc i efektywności w ostatniej dekadzie.
    XADO 1 Stage Engine Revitalizant jest zaawansowaną nową formułą. Jest to nasze trzecie pokolenie XADO Revitalizants, tworzące nowe możliwości ochrony i zabezpieczenia ruchomych części silnika. Wiele lat badań w tribologii i stosowania XADO Revitalizants doprowadziło nas do stworzenia nowego produktu o optymalnej wielkość i stężeniu aktywnych nano cząsteczek.
    Korzyści:

przywraca zużyte powierzchnie cierne,
    chroni i wzmacnia części silnika
    przywraca utracone sprężanie w cylindrach
    zwiększa moc silnika
    poprawia przyspieszenie samochodu
    zmniejsza zużycie paliwa
    przywraca ciśnienie oleju w układzie smarowania
    2-3 krotnie przedłuża czas życia/eksploatacji silnika
    chroni przed uszkodzeniem podczas zimnego startu
    redukuje hałas
    stabilizuje silnik - eliminuje lub zmniejsza nadmierne wibracje
    Nowo opracowany proces aktywacji pozwala na nano cząsteczkom 1 Stage Rewitalizant działać jako katalizator do szybkich zmian i samoregulacji wzrostu zużytych powierzchni.

Ostatnio edytowano: 6-11 14
  2. fructon

fructon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    500
    Miasto:
    Kraków
    Adres strony:
    Z pewnoscią ten preparat nie zaszkodzi ,a co do jego cudownych własnosci to podchodż do tej ulotki z rezerwą.

3. mariusz01041975

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    Mam taka nadzieje ze bedzie bral mniej eju silnik. Nie licze na to ze bedzie nowy.....
    Zawsze moze warto sprobowac, 120 zl. nie majatek.
    Dzis byl program o tym na TVN Turbo. Testowali to na Toyocie Yaris.

I z tego programu wynikalo ze polepsza silnik.
    Ale to zawsze reklama.
    Dlatego pytam o opinie innych ludzi, moze to stosowali, lub cos slyszeli na ten temat.

Ostatnio edytowano: 6-11 14
  4. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    358
    Miasto:
    Szczecin
    Mariusz na jakim oleju jeździsz ?

5. mariusz01041975

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    Total 5 W 40.

6. mariusz01041975

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    No wiec kupilem i zastosowalem sie do instrukcji zamieszczonej na opakowaniu, ktora brzmi nastepujaco:

Ogrzać do temperatury roboczej silnika. dodać zawartość do oleju silnikowego. uruchomić silnik i pozostawić na biegu jałowym 3-5 minut. Obróbka jest zakończona po przejechaniu 1000 km. Nie należy wymienić olej do końca leczenia. Nie zaleca się zmiany oleju przed leczeniem.

7. Actina89

Actina89 Uczestnik

Docenione treści:
    11
    ja bym tego nie użył. Ale podam na moim przykładzie. Również mi brał trochę oleju. Wcześniej jeździłem na pół syntetyku. Po zastosowaniu płukanki Liqui Moly, zauważyłem mniejszy ubytek oleju. Obecnie jeżdżę na pełnym syntetyku.

8. mariusz01041975

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    Mi nie bierze troche.......1 litr na 5 000 km. Jak uwazasz ze to jest troche, to dobre mi troche.

9. Actina89

Actina89 Uczestnik

Docenione treści:
    11
    miałem na myśli mój przypadek. Odnośnie Twojego, fakt zapomniałem dopisać. Jak bierze olej to bym zrobił remont silnika. Takie jest moje zdanie.

są również jednostki, które po prostu będą brać olej np. silniki Toyoty.

Ostatnio edytowano: 7-11 14
  10. donlukasz

donlukasz Uczestnik

Docenione treści:
    22
    Miasto:
    Bydgoszcz City
    Czekam na sprawozdanie po 5 tyś. km:cool:

11. ferdi

ferdi Nowy

Docenione treści:
    0
    ja używałem tego specyfiku i również potwierdzam, że działa. Sam się nie spodziewałem niewiadomo jakich efektów, myślałem, że taki urok silnika, mam opla merivę a one z reguły lubią olej, jednak serio zauważyłem sporą poprawę.

12. mariusz01041975

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Fajsławice
    Ja zastosowałem ten środek, i powiem szczerze że większej różnicy nie zauważyłem. Silnik wydaje mi się że bierze tyle oleju co brał.
    Także w moim przypadku, jak to się mówi ,, Dupy nie urywa ".

13. pm871

pm871 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Jelenia Gora
    Powiem tak mam dwa auta od nowego jedno benzyna 207tys Xado dodałem przy 203tys drugie benzyna Xado dodałem przy 70 tys tezraz ma OK 77 im więcej przejechane tym bardziej czuć różnice może nie tyle w mocy ale w miękkiej pracy zimnego silnika w nowszym z mniejszym przebiegiem nie widzę różnicy tak wiec do nowych i z małym przebiegiem nie zaszkodzi to profilaktyka natomiast im więcej przejechane tym łatwiej zauważyć różnice ogólnie polecam .Ale większa różnica jest tak jak pisał Actina89 po płukanie ona odblokowuje pierścienie olejowe i zapewnia zmniejszenie brania oleju .

14. shrek

shrek Moderator Car Audio Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 218
    Miasto:
    Pyrlandia
    Adres strony:
    zmień olej na OLEJ a jak nie przyniesie efektu to....
    "jak śmierdzą Ci stopy, to je myjesz czy lejesz do buta wodę kolońską ?"

15. Kredi82

Kredi82 Nowy

Docenione treści:
    5
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Panowie ale mało pełnych syntetyków na naszym rynku niestety, chociaż nie jestem przeciwny dobremu olejowi HC. Bo olej budują dodatki przede wszystkim. Dodatki do oleju są mocno naciągane według mnie. Po pierwsze bym zmienił markę z Totala na coś lepszego np.Liqui Moly, Motul, Rowe.

16. DariuszB

DariuszB Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Opole
    Ja zastosowałem jakiś czas temu XADO w zabytkowym autku. Po 1000km próba kompresji wykazała poprawę na wszystkich garach.

17. JerryG1

JerryG1 Bywalec

Docenione treści:
    89
    Miasto:
    Londyn
    Homeopatia tez leczy :D
    Piszesz proba kompresji wykazala poprawe OK
    ten cudowny specyfik zlikwidowal owalizacje cylindrow, powiekszyl wytarte pierscienie - cuda panie w zabytkowym aucie :D

18. DariuszB

DariuszB Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Opole
    Ja opisuję faktyczną sytuację, która miała miejsce. I nie ktoś mi coś mówił, a sam regulowałem przed i sam robiłem próby. I nic mi się nie przewidziało bo są z tych prób wydruki.
    I nie mam nic wspólnego z tym środkiem, z tą firmą, nie pracuję w tej branży, nie zajmuję się tym zawodowo.
    Nie będę nikogo przekonywał bo nie mam w tym żadnego celu. Zabrałem głos w dyskusji.
    A co Ty sobie myślisz - Twoja sprawa.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. xado 1 stage opinie

,
  2. xado 1 stage

,
  3. xado stage 1 opinie

,
  4. xado 1 stage instrukcja,
  5. xado forum,
  6. olej xado opinie,
  7. XADO EX120 czy 1 stage,