1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

zablokowana stacyjka audi a3

Dyskusja w 'Wnętrze samochodu' rozpoczęta przez użytkownika rutek79, 24-01 16.

1. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    Panowie wczoraj laweta dostarczyła mi audi audi a3 2007r z zablokowana stacyjka. Stacyjka jest tak zablokowana ze klucza nie wsadzę do niej oraz niestety skręcone są koła i to tak do połowy skrętu w kewa stronę . Kiera jest zablokowana niestety krzywo. Nie ma jak dojść do mocowania poduszki żeby ją zdjąć. Wygląda mi na to że właściciel nie cofnął do końca klucza przy gaszenia auta i wyciągnął klucz. Kucxyk mogę włączyć jakieś 2 mm. Macie jakieś pomysły jak się do niej dostać żeby nie zmasakrować wszystkiego w kolo.

2. karol1851

karol1851 Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Orzysz
    wiertarka porządne wiertlo i naprzód.....lub zaprzyjazniony złodziej napewno sobie poradzi

3. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    No też mi się tak wydaje

4. karol1851

karol1851 Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Orzysz
    albo odrobina cierpliwosci i kombinowac w stacyjke kluczykim moze sie uda i zaskoczy

5. Giemza

Giemza Uczestnik

Docenione treści:
    77
    Miasto:
    Lublin
    W brata aucie jak stacyjka się zacinała to przyjechał do mnie żeby wymienić wkładkę i tylko wjechał do garażu a tu jeb nie idzie przekręcić stacyjki to obstukałem ją żeby zapadki się ruszyły ale jednak nic i wydzierałem je śrubokrętem aż dopiero przy przed ostatniej zapadce kluczyk się przekręcił i u Ciebie będzie ta sama sytuacja. Nie masz co się przejmować tylko drzeć ją, ewentualnie rozbierz z drugiej strony jak możesz, zdemontuj kostkę stacyjki i spróbuj przekręcić.

6. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    udało mi się jakimś cudem odblokowac kierownice więc teraz będzie już górki. W tym aucie żeby się dostać do stacyjki bez ściągania kierownicy musiałbym zniszczyc osłony i cały przełącznik zespolony bo stacyjka jest nim obudowana.

7. karol1851

karol1851 Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Orzysz
    no widzisz cierpliwosc i wszystko sie da

8. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    raczej chodziło o to że auto było mocno zmrożone jak przyjechało. Dostało penetratora na noc, postało zagrzało się , troszke olejku i kluczyk wszedł. po chwili walki udało się. Ale stacyjka kręci się dookoła wiec zmielone chyba tam wszystko. Ważne że terz moge ściągnąc kierę nic nie niszcząc

9. karol1851

karol1851 Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Miasto:
    Orzysz
    jak by co mam stacyjke z tourana

10. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    dzieki chłopaki za rady. Wydarłem obudowe stacyjki razem z wkładka. Niestety nie jestem w stanie wyciagnąć wkładki z obudowy gdyż klucz wejdzie ale sie nie przekręci i wkładka staje w takim miejscu że nie odblokuje się i nie wyjdzie. Do tego rozpadła się kostka stacyjki.
    Dorobienie wkladki stacyjki do kluczyka w aso kosztuje 600 zl wiec nie taki majątek

11. nickel

nickel Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    189
    Miasto:
    WLKP
    kup urzywke i zanies kluczykarzowi i ulozy ci zapadki pod kluczyk ori.

12. rutek79

rutek79 Uczestnik

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    podkarpacie
    wczoraj zaniosłem kluczykarzowi żeby wyciągnął wkładkę bo niestety nie udało mi się tego zrobić. gość spędził pół dnia nad tym i jakoś się udało. Stwierdził że na 100% musiał być włam do auta bo to co było porobione z wkładka to mówi to złodzieje na siłę tak masakrują stacyjki. Dlatego były takie problemy z wyciągnięciem wkładki bo się wszystko rozsypało. Tylko teraz jest problem bo obudowa wkladki z blokada jest ale jest podejrzenie że jest tez uszkodzona gdyz po wyjęciu wkładki nie obraca się. jest tak jakby zablokowana i nie zwalnia blokady

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. audi a3 8p zablokowana stacyjka

,
  2. zablokowany kluczyk w stacyjce audi a3 2006tdi

,
  3. audi a3 nie da się przekrecic klucza

,
  4. zablokowało kluczyk w stacyjce audi a3