1. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Zarobki mechaników

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 3-04 11.

1. Tomek_20

Tomek_20 Początkujący

Docenione treści:
    0
    kurcze patrzę fajne zarobki macie ale pewnie i doświadczenie duże. u mnie w okolicy jak chcą do roboty mechanika to dają najniższą krajową i się jeszcze człowieku ciesz że i tyle dostałeś (ja akurat za tyle nie dam rady nie opłacalne ze względów na dojazdy) a taki z doświadczeniem może 8-9 na godzine ma albo i nie. niektórzy jeszcze kombinują tak samo i z innymi branżami np orientowałem się ostatnio gość w kamieniarstwie płaci dla niedoświadczonych od 4 do 5-6zł dla doświadczonego 8-9 a kiedyś pisałem z gościem z tej samej branży z okolic poznania to mówił że u niego początkujący ma tyle a doświadczony średnio 5500 i w górę na miesiąc

2. Szakal1984

Szakal1984 Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Skien Norwegia
    srednia zarobkow w norwegii tzn podtawa plus przerob to jakies 15000 zl za 5 dni w tygodniu

3. marianek88_88

marianek88_88 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    dąbrowa górnicza
    ja przy tir ach zarobie 2000-2300 praca od 8-16 soboty płatne extra ale na taką robote to jest mało

4. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    710
    Miasto:
    PZ
    marianek a jak daleko masz do pracy i czy pracujesz pod dachem czy na wyjazdach?

5. januszko76

januszko76 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    witajcie panowie!ja robię przy tirach 8h 5 dni w tygodniu za 16zł na godz

6. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    254
    Miasto:
    lubelskie
    na czarno?

7. ludo44

ludo44 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    260
    Marianek chyba chciał napisać - za darmo a nie na czarno:cool:

8. januszko76

januszko76 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Nie no full legal panowie

9. trebor70

trebor70 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    254
    Miasto:
    lubelskie
    no to pogratulować

10. dexterinio

dexterinio Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Witam jak tak jak kolega arni_warbus pracuje przy autobusach jako elektromechanik na początek dali mi 11.70 zł, średnio w miesiącu 176 h i robota państwowa, i świeżo praktycznie po szkole jestem więc doświadczenie nikłe. Szczerze powiedziawszy to widzę że mam w porządnych granicach pieniążki

11. arni_poznań

Docenione treści:
    710
    Miasto:
    PZ
    no to powodzenia życzę ;)

12. januszko76

januszko76 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    dobra stawka dexterinio,a z jakiego województwa pochodzisz?bo z tego co mi wiadomo to są dosyć spore różnice w zarobkach w zależności od województwa

13. dexterinio

dexterinio Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    z mazowieckiego z 80 km za warszawą w stronę terespola

14. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    296
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Pewnie siedlce, moje miasto hehehe....

Ja robie na siebie na terenie UK czyli wlsana dzialalnosc. Interesuje mnie tylko podatek dochodowy i koszta utrzymania mobilnego warsztatu. MIesiecznie na wyspach idzie zarobic nawet (jak sie np same rozrzady trafia)12 tys F. Ale to extremalnie i mi osobiscie sie to nie zdazylo, aczkolwiek znajomy angol nie raz tak wpadl jak paczek w maslo . Srednio to minimum 100F do 700F dziennie w zaleznosci co sie robi. Przewaznie dziennie zarabia sie okolo 200f. Natomiast robiac u kogos na warsztacie gdzie nie mas zodpowiedzialnosci, nie masz kosztow nic cie nie obchodzi to max 1500f miesiecznie robiac po 8F + godzina przerwy nieplatnej.

Najbardziej oplaca sie miec swoj warsztat i duzy plac gdzie mozna ulokowac 10-15 aut. Rozgrzebujac po 10-15 na raz robota sie posowa, a zarobki rosna diametralnie. I co najlepsze tu nie ma zusow, srusow i innych dziwnych oplat niewiadomo za co.

Ale jest i minus...gada sie nie po naszemu i jak sie nie umiesz zaklimatyzowac to UK zje cie psychicznie w miesiac lub dwa.

Swoja droga niebawem moze po kolejnych swietach bozego narodzenia bede mial oferte dla jednego mechaniora ktory chcialby wyjechac tak ze zainteresowanych prosze o trzymanie kontaktu. Praca bedzie w warsztacie ktory mam nadzieje jak najszybciej wynajac tygodniowo w granicach 250-300F 8H (normalnie na taki czas sie zarania max 190F) + ewentualne nadgodziny gadam po polsku wiec jezyk nie wymagany. Krecenie na boku i badziewna robota skutkuje natychmiastowym zwolnieniem bo renoma przedewszystkim. A jak dobry pracownik to z czasem sie go odznaczy odpowiednio;) Wszelka organizacja wyjazdu, znalezienie mieszkania/ pokoju czy ogarniecie spraw urzedowych bedzie dostarczona.

Interesuje mnie uklad przyjacielski z zaufaniem a nie taki gdzie bede musial stac z batem nad kims zamiast samemu robic.

15. arni_poznań

Docenione treści:
    710
    Miasto:
    PZ
    w pracy nie ma przyjaciół - tak z mojego doświadczenia w UK

16. dexterinio

dexterinio Początkujący

Docenione treści:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    dokładnie z siedlec długo już w UK, a co do przyjaciół w pracy to z opowieści słyszałem że polak polaka za granicą by zniszczył

17. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    296
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    Prz
    yjacielski uklad rozumiem, ja dobrze place, a ktos jest lojalny i nie sypia sie hu i kur za kazdym razem jak przychodzi auto do naprawy. Tak rpzyjaciol w ostatnim 20sto leciu jest niewielu na siwecie to fakt i bardzo smutny na dodatek.

No juz bedzie dekada niebawem. Co do polakow to tak, trzeba ich unikac jak ognia bo jesli widza ze dobrze ci idzie to cie zniszcza. A niedaj boze jak masz konkurencje.... Do domu mi juz ponad 10 razy przyjechali z ochrony srodowiska czy olejow nie wylewam w kanal i w ogrodzie. Tak mnie przydomowi mechanicy polscy lubia za moje ceny i szybkosc naprawiania. Oni nie maja dostepu do tanszych czesci wiec choc by za 30F dziennie robili to i tak klienta nie zadowola bo czesci biora ze sklepow na miejscu.

Ale zeby nie tyranizowac, sa tu tez ludzie rzeczowi, lojalni i bezinteresowni. Niestety ci prawdziwi ludzie w UK kryja sie jak rzydzi w niemczech w czasie wojny. Ja przez ostatnie 4 lata nie mialem kontaktu z polakami, nawet do polskich sklepow nie chodzilem. Ostatnio mam duzo polakow klientow wiec sie troche zmienilo... no i od tego czasu mnie ci od srodowiska duchowo wspieraja hehehe

18. troll

troll Uczestnik

Docenione treści:
    30
    jakie to typowe dla nas niestety.....nie tylko w UK takie cuda się dzieja-jak chcesz cos robic i zaczniesz do czegos dochodzić to od naszych raczej z daleka

19. sławek10

sławek10 Nowy

Docenione treści:
    0
    ja pracuję w oslo jako mechanik w serwisie i zarabiam na polskie 10000 + prywatnie czasami drugie tyle i jakoś się żyje

20. PogotowieSamochodoweUK

Docenione treści:
    296
    Miasto:
    Holmes Chappel UK
    No i tak 3maj, tylko sie tach nie chwal oficjalnie bo cie nasi okradna heeeheh

.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. mechanik samochodowy anglia

,
  2. zarobki mechanika samochodowego w anglii

,
  3. ile zarabia mechanik w anglii

,
  4. praca w anglii mechanik samochodowy,
  5. mechanik norwegia zarobki,
  6. ile zarabia mechanik samochodowy w anglii,
  7. mechanik samochodowy uk,