• Witamy na Forum Mechaników!
  Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
  Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
  Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Recent Content by kilex

 1. kilex

  Jaki tester diagnostyczny do PSA?

  Mam autela DS808ts ale chciał bym coś dedykowanego do PSA.
 2. kilex

  Jaki tester diagnostyczny do PSA?

  Szukam interfejsu do grupy PSA. Dobrze żeby był legalny ale nie chcę wydać milionów cebulionów.
 3. kilex

  Auto klienta uszkodzone przez warunki atmosferyczne - kogo odpowiada?

  PZU pokrywa tylko do 3000 zeta za gradobicie. Myślę zrobić zapis w regulaminie warsztatu że warsztat nie ponosi odpowiedzialności za zjawiska atmosferyczne.
 4. kilex

  Jaki interfejs do osobówek.

  Podepnę się pod temat. Czy autel DS808ts ma obsługę SWG? Stoję przed zakupem testera i jeżeli autel nie ogarnia tego swg to jest to sprzęt na dzisiaj jak najbardziej Ok ale nie przyszłościowy.
 5. kilex

  Autel MAXIdas DS808ts

  TS robi czujniki TPMS
 6. kilex

  Autel MAXIdas DS808ts

  Dzwoniłem do AP i rozmawiałem z gościem z działu wyposażenia warsztatów. Chciałem dopytać o pewne szczegóły dotyczące DS808TS. Facet pyta mnie dlaczego autel? Ja mu odpowiadam że interesuje mnie taki a taki model i jestem praktycznie zdecydowany na zakup tylko chętnie bym przetestował. Gość na...
 7. kilex

  Ubezpieczenie warsztatu

  Ja dostałem z PZU taką ofertę za 2281 zł Budynek 800 000 PLN Mienie osób trzecich 50 000 PLN Maszyny, urządzenia i wyposażenie 50 000 PLN
 8. kilex

  Budowa warsztatu jako budynek gospodarczy czy warsztat

  Jestem pod wrażeniem. Budynek fajny. Rzadko kto się chwali po kilku latach co mu wyszło. Nie wiem czy to ze skromności, nieśmiałości. saviola93 szacun dla ciebie.
 9. kilex

  ODIS 8.1.3 VAS 5054A Problem z licencją

  Regkleaner może pomóc.
 10. kilex

  M4K Garage - mechanika widziana okiem youtubera

  Da się ale na samej usłudze ciężko wyjść na swoje. My jako mechanicy powinniśmy się szanować bo nasza branża nie jest łatwa. O ile prościej było kupić busa, narzędzi za 20 k zeta i działać w budowlance. Komplikacja wiedzy potrzebnej do wykonywania roboty nieporównywalna.
 11. kilex

  M4K Garage - mechanika widziana okiem youtubera

  WOODOO strasznie broni łysego a tak naprawdę sam zaczął ten zamęt. Jak to mechaniory nie przycinają na częściach. Tak jak to ktoś wyżej napisał. To jest kanał dla młodych leszczy co zaczynają w przydomowym garażu i maży im się kariera właściciela warsztatu samochodowego. Nie można łysemu odmówić...
 12. kilex

  Budowa warsztatu jako budynek gospodarczy czy warsztat

  Dla warsztatu samochodowego nie jest potrzebna decyzja środowiskowa o ile ten nie będzie budowany na terenach chronionych itp. Chcesz zatrudniać pracowników czy robić sam? Piszesz że nie masz nawet 200 000 zeta. Hmm. Sam budynek będzie tyle kosztował a gdzie projekt, utwardzenie placu, wyposażenie?
 13. kilex

  Aplikacja ze schematami

  Umowa stoi
 14. kilex

  Aplikacja ze schematami

  No tak ale na taxę czeka się max 15 min a nie do Wieczora
 15. kilex

  Aplikacja ze schematami

  Wiesz jak jest że zazwyczaj schemat potrzebny jest na już. Mam kolegę co ogarnia schematy z VW, mercedesa BMW ale często dostanę taki schemat na wieczór i z tym jest lipa. Chyba sam sobie zainstaluję Vag -elsa BMW -ista MB- xentry itp na osobnym laptopie którego będę trzymał w domu k warsztatu.
Do góry Bottom