• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Recent Content by Krzysztof691

  1. K

    Polo 9n przekaznik wycieraczek

    mam problem z wycieraczkami niedzialaja na czas i spryskiwacz tez nie dziala jaki jest przekaznik wycieraczek?
  2. K

    Seat cordoba 1.9 tdi 110 km nie odpala

    kontrolka nie paliła sie .wsadziłem inny przekaznik i wtedy odpalił ale czemu tego paliwa niebyło wczesniej??? i filtr paliwa pusty był
  3. K

    Seat cordoba 1.9 tdi 110 km nie odpala

    filtr paliwa był wymieniany ale wymieniłem na nowy a wiec odpaliłem dzis samochód problem to przekaznik 109 . a dokładnie od czego jest ten przekaznik?? bo stwierdziłem ze paliwo niedochodzi poniewaz filtr paliwa był pusty i przewody tez czy ten przekaznik ma cos do tego tez??
  4. K

    Seat cordoba 1.9 tdi 110 km nie odpala

    jutro sprawdze a jak wskazówka drga to znaczy ze czójnik wału ok??
  5. K

    Seat cordoba 1.9 tdi 110 km nie odpala

    rok samochodu to 2001 silnik afn 110 km , gdzie znajduje sie zaworek n109?
  6. K

    Seat cordoba 1.9 tdi 110 km nie odpala

    tak jak w opisie seat cordoba nie odpala .nie dochodzi paliwo ma ktos moze opis bezpieczników i przekazników bo niewiem który od pompik paliwa
  7. K

    pompa vacum passat b5 fl 1.9 TDI

    mi chodzi tylko od passata 1 .9 tdi 130 km czy sa takie same
  8. K

    pompa vacum passat b5 fl 1.9 TDI

    Mam pytanko odnosnie pompy vacum do passata b5 fl 1.9 TDI 130 km czy sa jakies rodzaje pomp czy we wszystkich silnikach 1.9 tdi 130 km w passatach były montowane jeden rodzaj??
  9. K

    schemat rozrzadu master 2.3 dci

    125 km ale juz dałem rade wiec dzieki koledzy
  10. K

    schemat rozrzadu master 2.3 dci

    Potrzebuje pilnie schemat rozrzadu mastera 2.3 dci 2014 r na łancuszku
Do góry Bottom