Witamy na Forum Mechaników!
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach. Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!
Mi nie chodziło o to że masz przyklejony transponder który mi odpadł tylko o to że ci się nie dopasują pestki a efektem jest jednorazowe odpalenie zawsze!!! U mnie był inny świat.
Miałem taki sam problem że dopisałem, zapaliło a po wyłączeniu zapłonu już nie odpala. U mnie był brak transpondera który odpadł bo ktoś przykleił do pętli. Czyli masz problem dokładnie z transponderem nie widzi go !!
No jednak uszkodzony moduł komfortu.
Tak jak przypuszczałeś ty i ja za dziwne objawy aby nie winić komfortu.
Dziękuję bardzo za informację o zamiennikach ale dało się kupić H
Silnik rozebrałem i ok stary typ na blaszkach jeszcze zero elektroniki.
Manetkę ktoś już zmienił .
Tak czasówka to microstyk maski ale on Ok i objawy inne jak on robi tak jak piszesz.
Z tyłu brak wycieraczki drzwi otwieranie w górę.
Kupiłem z końcówką Q.
Może będzie ok.
Ogólnie to problem jest z wycieraczkami bo same się włączają po zapłonie i raz tak raz nie. A potem nie mają punktu zero czyli gdzie ich wyłączę tam zostają. Biegi są szybko itd. Czasówki nie działają. Silnik jest starego typu.
Wymieniłem znany przekaźnik...
Witam...
Czy ktoś może doradzić bo nie mogę znaleźć innego zamiennika modułu Bortenz do T5.
Oryginał 7H0 937 049 H
Inny. 7H0 937 049 S czy ten będzie za H
Stary temat ale panowie zawsz trzeba oryginał JEŻ inaczej nie ruszy . Zaden zamiennik jeszcze mi nie dał rady. A zamiennik zaraz upala i dmuchawa działa max.