1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

1.9 TDi kopci na biało.

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika raudia4, 13-06 19.

1. raudia4

raudia4 Nowy

Docenione treści:
    0
    Witajcie,
    Wiem że temat był wałkowany, ale nie pod tym kątem, który mnie interesuje.
    Audi A4, 2004, 131KM. Byłem na diagnostyce komputerowej po tym jak silnik zaczął na zimnym chodzić na 3 gary. Potwierdzono problem z odpaleniem 4 cylindra, jednak miałem w perspektywie 2 dni wyjazd (1000 km w jedną stronę) i mechanik powiedział, że spoko, mogę jechać i zająć się tym po powrocie. W sobotę mam wracać, ale na miejscu jeździłem codziennie krótkie trasy po 2 km w jedną stronę i auto zaczęło dymić na biało i śmierdzi ropą. Mocy nie stracił, nie grzeje się bardziej niż zwykle. Czy mogę tak wrócić do Polski, te ok 950 km, czy dużo ryzykuję i lepiej na cito szukać warsztatu na miejscu?

2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    4 320
    Miasto:
    turek
    Jak masz gdzies w domu ładny tłok, to bez problemu.

3. Radmor

Radmor Uczestnik

Docenione treści:
    133
    ....weż pod uwagę możliwość awarii kolejnego wtryskiwacza w trakcie drogi powrotnej i co wtedy zrobisz ??? Blisko 1000 km jest to duży dystans i ryzyko również .Jeżeli masz możliwość naprawy na miejscu to skorzystaj z tej możliwości .(SZKODA SILNIKA <>PIENIĘDZY I CZASU )

4. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 412
    Miasto:
    Mazowieckie
    Do mnie podjeżdżają Rumuni z awariami tdików, płacą za podcieranie doopy szkłem i pytają- Romania no problebeme?
    Mówię, tak, dla mnie Romania to no probleme.
    Szkoda mi cię biedaku na uchodźctwie z tedeikiem.

zawsze możesz próbować sie doturlać na teren wroga Niemca i tam znajdziesz tanią pomoc Turka...
    U Turka robi Ukrainiec lub Polak, zawsze to łatwiej się dogadać. A jak już dojedziesz do PL, to się odkujesz.
    Czekamy tu na Audi w tdi.

Ostatnio edytowano: 13-06 19