1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

1.9 tdi Touran błąd ciśnienia turbiny.

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Driver400, 19-02 19.

1. Driver400

Driver400 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Panowie dzisiaj podczas jazdy vw Touran 2003 1.9 tdi zapalił mi się check engine auto momentalnie straciło moc ewidentnie było widać że turbo przestało działać. Spalanie pokazało przy spokojnej jeździe 12 litrów. Wróciłem do domu sprawdziłem komputerem błędy w załączniku foto. Usunąłem błędy pojeździłem trochę było ok po czym znowu zapala się kontrolka. Zgasiłem auto pod sklepem zapaliłem jechało ładnie po chwili znowu brak mocy.. Od czego zacząć sprawdzanie. Czujnik ciśnienia może wiązka?

Załączone pliki:

2. szachu41

szachu41 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    481
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    MAP, zawór, vacum, turbo, wiazka itd itp.

3. Driver400

Driver400 Uczestnik

Docenione treści:
    0
    Zawór egr czyściłem ostatnio bo była tragedia. Ogólnie wydaje mi się że problem pojawił się gdy dość mocno pokonałem przejazd kolejowy. Od tego czasu ten problem występuje. I na desce wyskakuje komunikat abgas werkstatt