1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

2.0 fsi pompa paliwa

Dyskusja w 'Układ paliwowy' rozpoczęta przez użytkownika barteq87, 24-03 20.

1. barteq87

barteq87 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    Witam

Zamontowalem dzis nowy wklad pompy paliwa SKV 02SKV267 do 2.0 fsi BLR 2005r , i po kilkunastu minutach jazdy dziwne brzeczenie spod tylniej kanapy narastajace z kazda minuta co raz mocniej

Cos zle poskladane ? Czy moze zbyt duza wydajnosc pompy (ta byla pod 4 bar dedykowana i niby pod ten model) ale z tego co mi wiadomo wychodzily tez i 3 bar ....spotkal sie ktos z takim zjawiskiem ?

Ps.Modul pompy elektr vdo orginal , filtr paliwa zmieniany 3 miesiace temu filtrona pp836/2

2. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    2 073
    Miasto:
    Olsztyn
    Opiłki?

3. Corel

Corel Uczestnik

Docenione treści:
    45
    Miasto:
    Świdnica
    Pewnie chodzi o jakość pompy. Poczytaj opinię na temat skv.
    No chyba że bajura się kończy :D

4. lisek171

lisek171 Uczestnik

Docenione treści:
    27
    Pompa na reklamacje, im prędzej tym lepiej, też reklamowałam tyle że metelli, potem wziąłem skv z całym koszem i cicho sza, zależy jak się trafi, z wyższej półki to vdo pierburg i Bosch

5. barteq87

barteq87 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Piaseczno
    Panowie jest chyba wporzadku , robilo sie podcisnienie w zbiorniku i pompa miala ciezko, po odkreceniu korka wlewu syczalo dosc mocno i wciagalo bak do srodka . Przedmuchalem przewody od evap i jest cisza blad od evap tez zniknal , mam nadzieje tylko ze ten syf teraz mi nie zapcha filtra