1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

ABRITES FVDI FULL 2018 VVDI2!!

Dyskusja w 'Wyposażenie warsztatu, narzędzia sprzedam' rozpoczęta przez użytkownika Auto-Tech, 10-07 18.

1. Auto-Tech

Auto-Tech Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    Witam. Mam na sprzedaż FVDI w full wersji odblokowane wszystkie funkcje na wszystkie marki. FVDI 2018 czyli najnowsze FVDI ktore posiada funkcje VVDI2 tj BMW i VAG Full. (programowanie kluczy, funkcje specjalne,korekta km, naprawa CAS flashowanie sterowników). Sprzęt kupiłem jeden dla siebie drugi na sprzedaż. Testowany osobiscie przeze mnie zarówno jeden jak i drugi na Audi a6c6, a4b8,bmw e60. Działa jak trzeba. Dodatkowo dzisiaj programowałem nim klucz na stole All key lost, z alfy romeo body magneti marelli na hc12 i tp id48. Abrites sprzedawany przeze mnie jest wersją A++ tj najwyzsza jakosc hardware. Nie rozłącza z autami brak problemow z komunikacją, działa pętla i tag.
    Sprzętu chyba nie musze specjalnie opisywac podstawowe rzeczy:
    Funkcje VVDI2
    Funkcje Abrites (najnowszy soft dla wersji clone)
    Programowanie kluczy
    Immo 4 i 5 generacja
    Korekta przebiegu po obd2 ( i nie tylko)
    Klonowanie kluczy
    Programowanie sterowników
    Programowanie transponderów
    Immo on/off
    Odczyt ecu po obd2.
    Ochrona komponenta.
    I wiele wiele innych

W wolnej chwili dodam więcej zdjęć. Mam tez do sprzedania poprzednią wersje FVDI 2014 koszt 800zł
    CENA ZA FVDI2018 ZE WSZYSTKIMI ADAPTERAMI I WALIZKĄ TO 1800zł WYSYŁKA NATYCHMIAST Z POLSKI
    Instalacja banalnie prosta (płyta z oprogramowaniem). Zapewniam wsparcie przy instalacji oraz pomoc przy użytkowaniu sprzętu mailowo,telefonicznie i przez team viewer.
    Kontakt PW lub tel 666159561
    IMG_20180709_130738.jpg abri218.jpg

2. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Uczciwy wybor

3. Auto-Tech

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    SPRZEDANE

4. misiek191

misiek191 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Witam.
    Czy masz jeszcze jeden do sprzedania

5. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    Czy ja wiem... Bezpośrednio od Fly jest za 340$, na ali za 400-500zł dostaniesz. A skoro mowa o jakości A++, a nie o sprzęcie nazwijmy to "oryginalnym" od Fly, to sądzę, że to sprzęt z ali. W obu przypadkach 1800zł nie powala :)

6. Auto-Tech

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    Aukcja już dawno zakończona
    .
    A takie brednie wynikaja z braku wiedzy na dany temat. Podaj mi aukcje z tym fvdi za 400zl kupię odrazu z 5 sztuk. Od fly też poproszę odrazu kupię. Tylko tutaj publicznie linki na poparcie slow

slawek2007.28 lubi to.
  7. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Nie. Ma na ali takich cen

Auto-Tech lubi to.
  8. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    Proszę:
    http://flyobd.com/shop/product/fvdi-v2018/

9. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    To 400 dolarów

10. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    340 dolarów. Przecież pisałem, że od Fly kosztuje 340$..... ten znaczek o tutaj "$" znaczy dolar.

11. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    To dobra cena

12. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    Toteż mówię, że te 1800 zł za jakieś A++ z ali to tak średnio, skoro możesz kupić od Fly za 340 zielonych, czyli 1200-1300zł?

Ale co ja tam wiem, ja tylko opowiadam brednie :)

Ostatnio edytowano: 22-09 18
    rch11 lubi to.
  13. slawek2007.28

slawek2007.28 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    158
    Miasto:
    Ostrołęka
    Ludzie nawet nie wiecie co to robi, i podejżewam że nawet jak to kupicie to i tak miną lata. Zanim załapiecie w połowie co robi dobre FVDI.

Auto-Tech lubi to.
  14. Auto-Tech

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    ten badziew mozesz sobie w smieci wyrzucic po paru uzyciach.

jedyny warty uwagi sprzet od FLY http://flyobd.com/shop/product/fvdi2-full/
    ale wtajemniczeni i tak wiedza co i jak :)
    temat nie jest do dyskusji tylko jest ogloszeniem.
    i nie bede cie meczyl dalej zebys podeslal te aukcje z ali za 400zl fvdi 2018 bo nie znajdziesz.

Prosilbym Miska albo kogos o usuniecie mojego numeru telefonu z tematu gdyz wszystkie sprzety zostaly sprzedane a telefonów mam przynajmniej 2-3 tygodniowo. Jak kiedys sciagne nastepna partie napisze nowe ogloszenie :)

slawek2007.28 lubi to.
  15. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie
    Ale przecież właśnie ten "badziew" sprzedajesz za 1800zł. Dokładnie ten sam, a raczej jego klona z aliexpres. Teraz już nie jestem pewien czy tylko udajesz głupiego.

Słuchaj, ja nie mam ani nic do Ciebie, ani do tego jakie interesy robisz. Wg. mnie możesz sprzedawać to nawet za 2500zł. Ja odpowiedziałem tylko na komentarz Diagboxa, że widziałem ten sprzęt sporo taniej i w dodatku bezpośrednio od Fly. A Ty się spinasz jak jakiś dzieciak. Na prawdę, wrzuć na luz i skończ się już pogrążać swoimi durnymi tekstami. Dzięki.

16. Auto-Tech

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    Durny to jesteś ty bo nie wiesz co gadasz. Już parę osób dzwonilo do mnie z zapytaniem czy naprawiam te sprzety. Myślisz że dlaczego FLY wystawiło go tak tanio? Sprzęt sprzętowi nie równy, kto się nadział na złom to teraz płacze że ma do wymiany albo do wysyłania do ruskich bo naprawiają. Co do cen moja oferta była z początku lipca gdzie ta wersja dopiero zaczynała byc dostępna na naszym rynku. Wtedy na alledrogo ceny zaczynały się od 2200-2500. Bo i cena na alie była dużo wyższa. Ja sciagam sprzęt od zaufanego chińczyka nigdy nie miałem żadnej wpadki jeśli chodzi o jego pracę itd. Teraz pewnie cenil bym kolo 1500-1600 gdzie na allegro najtaniej znajdziecie 1800...
    Z resztą co ja się tłumacze. Takich Januszy co nie mają związku z tematem a przyjdą się wypowiadać jest mnóstwo, haha to samo co na targowicy czy giełdzie ,,aaa panie co tak drogo, a co tu rysa a to panie działa wszystko?, a panie za drogo taki to ja sobie kupie za x$ " normalne słowa typowego Janusza Cebulaka na starcie nie ma zamiaru kupić ale przyjdzie się madrowac.

17. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    310
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Zaufany Chińczyk

18. Mikidz

Mikidz Uczestnik

Docenione treści:
    67
    Miasto:
    Pomorskie

Jak to dobrze, że świat ma Ciebie! Fly już chciało ogłaszać bankructwo, bo ich sprzęt był tak zawodny...wtedy wyjeżdżasz Ty, na białym koniu i rarujesz firmę, która stworzyła bubla takiego, że teraz muszą rozdawać go za darmo! Jedynie Ty i Twój zaufany, anonimowy chińczyk robicie klona FVDI, który jest lepszy od oryginału!

Druga sprawa, sam sobie przeczysz. Najpierw mówisz, że nikt w Polsce jeszcze sprzętu nie miał, bo to nowość.... Ale już dzwonili do Ciebie, że im się zepsuł. Fantazja rzekł bym wręcz ułańska.
    Trzecia sprawa, ktoś kto kupił sprzęt z gwarancją od Fly... wysyła go do ruskich do naprawy. No uważaj, bo jeszcze w te brednie ktoś uwierzy! Te sprzęty i których mówisz to podejrzewam, że to właśnie sprzęty z ali.

Po czwarte, daj już sobie spokój z tym wyzywaniem od Januszy. Mówiłem, że nie mam nic do tego co i za ile sprzedajesz, nawet do Ciebie nic nie pisałem. Odpowiadałem na komentarz KOGOŚ INNEGO, który mi z resztą przyznał rację, ale sam najpierw nie wierzył. A Ty się cały czas spinasz jakbym złapał Cię na oszustwie i o to posadzal, a tak nie jest. Wiem, że za darmo nie pracujesz i sprowadzenie i przetestowanie sprzętu na swoje ryzyko też kosztuje i chwała Ci za to. Więc luzuj trochę ok?

19. Auto-Tech

Docenione treści:
    323
    Miasto:
    O-C
    Pare osob dzwonilo nie wtedy bo bylo na to za wczesno, teraz odbieram takie telefony, miesiac temu moze dwa sie zaczely wiec sobie nie przecze. Nie chce mi sie z tobą tutaj dyskutowac bo widac u ciebie brak wiedzy nawet nie wiemy czym zajmujesz sie na codzien - podstawowy argument? stwierdzenie przez ciebie ze sprzet od fly jest oryginalny :)
    Przyklady gdzie kupimy ori abritesa https://shop.abrites.com/ https://www.programatory.com/index.php?k188,abritus
    Tyle w temacie :)

20. slawek2007.28

slawek2007.28 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    158
    Miasto:
    Ostrołęka
    Proponował bym zakończyć tą zbędną dyskusje, forum jest by sobie pomagać a nie się przekrzykiwać .Ty Panda wiesz swoje zatrzym to dla siebie. Auto-Tech wie co jest dobre a co jest podrubą podruby i za to się ceni.

Auto-Tech lubi to.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. fvdi 2018 opinie

,
  2. fvdi 2018

,
  3. fvdi 2014

,
  4. vvdi2 opinie