1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Actia MultiDiag

Dyskusja w 'Sprzęt diagnostyczny' rozpoczęta przez użytkownika szachu41, 15-02 18.

1. szachu41

szachu41 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    638
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Czy ktoś z Was ma w użytkowaniu coś takiego?
    Dostałem "na spróbowanie" z Auto Partnera i jak na razie mi się podoba. Suzuki 1.3 DDIS ogarnął bez problemu, adaptacje w 407 też. Chcą za to 6000 PLN netto bez tableta.
    Jakieś doświadczenia, sugestie?
    Mam też w opcji PDL5500 za 9000 netto, ale słyszałem że robi dobrze Stany a Europę czy Azję średnio.
    Ewentualnie co innego wziąć jako kombajn do 10000 netto?

2. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    11
    A masz juz jakieś testery czy to ma być pierwszy?

3. fifii69

fifii69 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    UK
    spojz na ilosc postow Szacha i zastanow sie pomysl czy to jego pierwszy skaner?

4. szachu41

Docenione treści:
    638
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Ilość postów nie znaczy o ilości wyposażenia :) ori byłby to pierwszy. Miałem brać launcha ale mając go przez chwilę stwierdziłem że jest do dupy (może dlatego że nie był ori).
    Z tego co się dowiedziałem ma opcję serwisówek (VCDS, DiagBox)

5. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    218
    Miasto:
    Sląsk
    w jakim sensie opcja ? oddzielny wykup ?

6. fifii69

fifii69 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    UK
    launch do dupy? to chyba jakiegos starego miales? az ciekaw jestem ktorego miales bo wg mnie to jeden z lepszych sprzetow... i to wlasnie launch ma opcje serwisowek vcds diagbox toyota techstrem, honda i inne wszystko jotka w jotke skopiowane z serwisowek

gtszudi lubi to.
  7. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    11
    Launch to już przeżytek i moim zdaniem nie warto w niego wchodzić. Jako urządzenie z pokryciem zbliżonym do serwisówek mogę polecić AUTELa 908PRO. Nie myślałeś o czymś takim?

8. fifii69

fifii69 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    UK
    daj spokoj jaki przezytek? chyba sie zatrzymales na x431 z drukarka z czarnobialym wyswietlaczem... obecnie launch x431 pro3s ma ogromne mozliwosci i jest duza przepasc miedzy obecnym launchem a starym

gtszudi lubi to.
  9. szachu41

Docenione treści:
    638
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Snap On ma akcję wymiany starego testera na nowy. Oddajesz im np uszkodzonego cdifa 1 a oni sprzedają Ci pdl5500 za 9k PLN. IC ma taką promocję, nie wiem jak inni.

Miałem tego najnowszego. W VW Caddy nie widział błędów wspomagania, czujnika kąta skrętu. A specjalnie go wywoływałem żeby sprawdzić. Do tego to tłumaczenie mnie po prostu rozbraja... Musiałem wybierać angielski bo z polskiego ni w ząb nie mozna było go ogarnąć. Tylko Forda mi ogarniał bez zastrzeżeń. Miał być super do Azji a na Suzuki poległ, za to Actia ogarnęła go bez problemu.
    Miałem się do Ciebie odzywać po niego, ale po przetestowaniu zrezygnowałem. No chyba że ten klon był do bani...

10. fifii69

fifii69 Początkujący

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    UK
    nie wiem jaka wersje miales, jesli chodzi o tlumaczenie na pl to tu sie zgodze mozna sie doczepic do tego, osobiscie uzywam caly czas w jezyku ang. ale ze nawet bledow we spomaganiu w vw nie widzi jakos nie chce mi sie w to wierzyc, az sam wywolam taki blad i to sprawdze ...

11. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    302
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    Launcha klonuja , autela nie ... autel może ma troszkę mniejsze możliwości ale moim zdaniem lepszy autel.

12. szachu41

Docenione treści:
    638
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Sprawdź, bo jak wyjdzie że tamten egzemplarz jest do bani to może nawet na dwa będziesz mieć zamówienie :p

13. gtszudi

gtszudi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    670
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    potwierdzam zdanie odnosnie launcha , wg mnie jest jednym z lepszych uniwersalnych testerów , ja uzywam odblokowanego easydiag , i ferrari bez problemu ogarnia. mozliwosci tez ma spore , wiec ten autel musi byc wogole mega skoro twierdzisz ze lepszy od launcha

14. romsped

romsped Początkujący

Docenione treści:
    11
    Ja miałem Launcha X431pro na początku zeszłego roku na prawie miesiąc i jakoś mi nie przypadł do gustu. Ogólnie sprzedawcy już się z tego wycofali i np w IC nie mają go na sprzedaż. Jak ktoś nie zna angielskiego na poziomie technicznym to też jest problem. Same klony, brak gwarancji i nie ma gdzie szukać wsparcia. Dla porównania w Autelu polski też jest słaby, ale w aktualizacjach cały czas są poprawki i nie ma aż takich głupot. Autel ma kodowania, programowania ECU, Pass-Thru z bezpłatnym połączeniem serwerami, w Launchu tego nie widziałem. Natomiast żeby nie było że jest przeciwny Launcha to mogę powiedzieć że jest z pewnością lepszy od PDL55 bo ten tester to ma dobry tylko marketing.

15. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    218
    Miasto:
    Sląsk
    Texa, ma lub miała promocję z autodata
    Nic nie gaslo, po roku
    Tylko,ze to tablety

16. gtszudi

Docenione treści:
    670
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Launch do dziś jest dostępny w ic. Texa używałem ponad 2 lata , idc4 a potem jakieś rok idc5 i też bez rewelacji. Gutman i launch tak na dobrą sprawę genialnie się uzupełniają jeśli chodzi o podstawy. Ja tego używałem głównie jeśli chodzi o skrzynie i zestaw wystarczający.

17. szachu41

Docenione treści:
    638
    Miasto:
    Ząbki
    Adres strony:
    Mi tablet nie przeszkadza. Poreczniejszy niż laptop. Actia ma fajny tablet tylko że 4k netto za niego chcą dodatkowo.

A jeżeli gutmann to która opcja? On nie działa jak kts, że obowiązkowo trzeba licencję wykupić bo przestanie działać?

18. gtszudi

Docenione treści:
    670
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Ja mam u siebie 42. 56 całkiem ciekawy i nie wygasa po końcu licencji

19. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    302
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    Gutman i pdl to jak dla mnie miernoty. . Gutman ma hgs data i to go tylko wyróżnia. Miałem oba na testy .
    Launch ma spore możliwości a interfejs programu to tworzył jakiś nieszczęśliwy. ...
    W autelu widać że zrobił to ktoś kto na tym pracuje , fajnie przejrzyście i szybko.
    Na pierwszy tester to autel ms906 wystarcza .

20. Lepper

Lepper Uczestnik

Docenione treści:
    25
    Mam autela 908 i powiem tak niejest zly ale d...py nieurywa.Multidiag cienki jest,na chwile obecna TEXA jest ok lub Gutman.Ja jesli mialbym kupowac to kupilbym TEX-e.