• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Adako vs Vcp

W140

SuperMechanior
Punktów
11
Miasto
Wyszków
Czy Adako jest sporo lepsze od Vcp ?,różnica w cenie jest spora 2800 zł vs 1400 zł, myślę o jakimś oryginale do Vag i te Vcp chodzi mi po głowie trochę

selim

SuperMechanior
Punktów
266
Miasto
Sląsk
VCP pokazuje odniesienia do parametrów wzorcowych ?

lata temu chciałem kupić , ale mdli mnie do dziś za ich forum

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1174
Mam to i to ale więcej używam vcdsa. Vcp jest fajny dla procedur i wewalisz sgo jak zajdzie potrzeba a vcdsem już tego nie obleci. Jw, dobrze jest mieć obydwa bo cena i tak śmieszna za vcp.

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1174
Z drugiej strony vcp się zabezpieczał od początku a vcds nie to kto wie, chociaż vcds od ostatniej aktualki coś kombinuje, kto ma to widział co się działo ostatnim razem ze pierwsze uruchomienie po zainstalowaniu było całkiem inne jak dotychczas. Obydwa urzadzenia warto mieć bo za vcdsa wydaje się raz kasę i zawsze ma się aktualny sprzęt, vcp z kolei trzeba płacić, ale chyba nie ma ma tańszej aktualizacji w tej branży więc dalej nie ma co płakać tym bardziej jakby ktoś się nastawił na obsługę tylko vaga.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
708
Miasto
Manchester
VCP chyba tylko do 2018 roku robi samochody.. więc na dzień dobry jest już "stare"

lukias

SuperMechanior
Punktów
124
Miasto
Lubelskie
VCP w autach po 2017 wg mnie jest dużo lepszy niż VCDS ale jest tez mniej intuicyjny dłużej się uruchamia. Najlepiej jest mieć oba

Do góry Bottom