1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Akademia Mechatroniki Pojazdowej w Poznaniu

Dyskusja w 'Szkolenia dla mechaników' rozpoczęta przez użytkownika Matek, 27-08 12.

1. Matek

Matek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Kraków
    http://www.akademiamechatroniki.pl/ Ktoś z was może kończył tą szkołę albo coś o niej słyszał? Warto się wybrać czy może lepiej robić tylko po kolei różne kursy? Rozmawiałem ze znajomym i wg. niego to jedyna sensowna szkoła w polsce jeśli chce się czegoś nauczyć. Zastanawiam się nad pójściem tam, tylko martwi mnie trochę ta odległość.

2. hazy

hazy Początkujący

Docenione treści:
    0
    Hej, ja moge powiedzieć tyle w temacie, zę się do tej szkoły w tym roku zapisałem, rozpoczęcie przenieśli na luty (a dziwne bo inne grupy z wcześniejszych roczników mają normalnie zajęcia), do samego poznania kilak razy w semestrze(po kilka dni) byś musiał się wybierać z tego co sie doweidziałem, bo zajęcia są prowadzone przez internet w formie webinaru.

3. Matek

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Kraków
    Też się zapisałem, wychodzi na to że na każdy semestr trzeba przyjechać na miejsce ok. 3 razy każdy wyjazd po 3 dni więc jest ok a wykłady wieczorami 3 razy w tygodniu przez internet. Dziwne że zaraz przed rozpoczęciem roku dali tą informację no ale trudno poczekam do lutego.

4. hazy

hazy Początkujący

Docenione treści:
    0
    Ja też czekam.. z niecierpliwością ;]

5. gargamel

gargamel Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    KWA
    No i juz marzec.. Jakies pierwsze wrazenia? ;)

6. hazy

hazy Początkujący

Docenione treści:
    0
    Wrażenia są takie... że nie ma w ogóle semestru. Odwołali całkowicie semestr, dziwna sprawa.

7. Matek

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Kraków
    Dokładnie, przesunęli rozpoczęcie na wrzesień, czyli czekamy dalej :)

8. gargamel

gargamel Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    KWA
    Obstawiam, ze nie nazbierali wystarczajacej ilosci ludzi aby oplacalo sie otwierac semestr :D

9. TomekRS6

TomekRS6 Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Leszno
    Panowie polecam tą szkołę jako akademię i kursy jako CSM obydwie formy doskonalenia są godnymi uwagi pozycjami na polskim rynku szkoleń motoryzacyjnych. Szkoła jako Akademia działa w systemie nauki online czyli nie trzeba jeździć na zjazdy tylko wykłady są poprzez platformę internetową poza tym około 2 razy w semestrze są zjazdy stacjonarne na naukę praktyczną w szkole i zajęcia odbywają się przez 3 dni od około 8 do 18stej. Wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze kadra to dobrze wykształceni specjaliści. Oczywiście jak ktoś liczy na to że w szkole nauczą go jak kasować crashdatę lub rozwalać puszki immo to może się zawieść ale jeśli ktoś chce rozszerzyć ogólną wiedzę z elektroniki, elektromechaniki, systemów wtrysku i ich diagnostyki to polecam... nie wiem co tam sie w tym roku z tym naborem dzieje ale zwykle jest tak że chętnych nie brakuje... Pozdrawiam Pana Jarka, Ryszarda, Łukasza, Waldemara, Panią Karolinę i oczywiście Pana Włodzimierza
    :)

10. Velos

Velos Nowy

Docenione treści:
    0
    ktoś wybiera się od września?

11. RoMo

RoMo Uczestnik

Docenione treści:
    26
    Ja :) Ciekawe czy będzie warto :)

12. Velos

Velos Nowy

Docenione treści:
    0
    Jednak zmieniłem zdanie, nie idę tam. 300 zł przez pierwszy semestr, 200 wpisowego no i 400 przez pozostałe semestry to podziękowałem. Uznałem, że to tylko tytuł, no i praktyki, a że jestem na miejscu to wziąłem inną szkołę.

13. Meti

Meti Nowy

Docenione treści:
    0
    Czy ktoś mógłby napisać czy bardziej opłaca się iść do tej szkoły ( Akademia Mechatroniki w Poznaniu ) , czy może lepiej robić sobie po kolei poszczególne kursy/szkolenia w Centrum Szkolenia Motoryzacji w Poznaniu ?
    Chodzi mi o to co się później bardziej przyda studentowi Elektrotechniki ? ;)
    Pozdro !

14. Mateusz1560

Mateusz1560 Początkujący

Docenione treści:
    0
    I ja tam się wybieram od września :) Velos jaką inną szkołę wybrałeś ?

15. Velos

Velos Nowy

Docenione treści:
    0
    Apedukacja :D W sumie więcej praktyk, 2x taniej a papier ten sam.

16. Matek

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Kraków
    Coś więcej o AP Edukacji? Jakiś link z ofertą kierunku? Już raz się przejechałem na szkole z kierunkiem mechanik samochodowy, a w akademii mechatroniki było 2 znajomych i mi ją polecali. Pamiętaj że papier to nie wszystko, w naszym zawodzie o wiele bardziej od niego liczą się umiejętności i wiedza :)

17. Velos

Velos Nowy

Docenione treści:
    0
  18. Matek

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Kraków
    Wiedza i praktyka :)

Ja zostaje przy akademii mechatroniki, jak minie trochę czasu możesz dać znać na forum jak to wygląda na AP edukacja

19. Meti

Meti Nowy

Docenione treści:
    0
    Czy ktoś mógłby napisać czy bardziej opłaca się iść do tej szkoły ( Akademia Mechatroniki w Poznaniu ) , czy może lepiej robić sobie po kolei poszczególne kursy/szkolenia w Centrum Szkolenia Motoryzacji w Poznaniu ?
    Chodzi mi o to co się później bardziej przyda studentowi Elektrotechniki ? ;)
    Pozdro !

20. TomekRS6

TomekRS6 Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Leszno
    Idź do szkoły skończ szkołę a potem rób kursy uzupełniająco. Polecam i szkołę i kursy.