• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Aktalizacja oprogramowania vw passat cc 2.0 tdi

Punktów
0
Mam pytanie po zakupie auta miałem chip tuning po przystąpieniu do tuv stwierdzono manipulacje sterownika udałem się do vw wgrano mi na nowo aktualizacje 0 błedów na tuv pan stwierdził dalej manipulacje przy sterowniku i nie podbił przeglądu nie wiem o co już tu chodzi

TeslaManiac

SuperMechanior
Punktów
257
Manipulacja przy tym sterowniku juz byla i nic tego nie zmieni. Silnik juz mogl przez to dostac po dupie i zadna zmiana softa tego nie cofnie. Jak dla mnie ma racje ze nie podbija bo to auto juz nie powinno dostac takiego przegladu ze wzgledu na chocby swoja historie.

kubart

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
98
Zaden pan nie stwierdzi manipilacji w sterowniku- a tym bardziej na tuv, miałes problem =wgrali nowego flasha i dalej masz ten sam problem co wczesniej po prostu. Mi też cuda pokazuje komp do odczytu ecu przy przeglądzie = ale mam inne urzadzenia i winols prawde pokaże :)
Dałeś się nabrać albo nie wiesz o czym oni do Ciebie mówią.

nickel

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
477
Miasto
WLKP
Zgadza sie,pierdoły ci wciskaja.Ile serwisy wgrywają poprawione softy jak jest akcja serwisowa na jakas usterke.Tez by na przegladzie musieli powiedziec ze nie podbija.

Do góry Bottom