• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Ananasy-czyli przypadki ktore nas zdziwily....

• Thread starter PogotowieSamochodoweUK
  • Rozpoczęty

Misiek

Administrator
Porady
5
Punktów
2422
Miasto
Szczecin
auto-mis.szczecin.pl
O podobnych regeneracjach był nawet tutaj na forum temat.

MIKUr1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
262
Miasto
Okolice Krakowa
@jarek_g60 nie da się naprawić? Co Ty wiesz o regeneracji silników xD Mam teraz taką akcję, BMW F10 535d, używany słupek około 20k, o remoncie gość nawet nie chciał słyszeć i stwierdził, że kupi regenerowany słupek za 15k. Jak usłyszałem kwotę to nie chciało mi się wierzyć, sprawdziłem allegro i to samo co w filmiku. Wszystko nowe, premium plus, poprawiony bla bla bla. Najciekawsze jednak było to, co było napisane na samym dole oferty na allegro - przyjmujemy w rozliczeniu silniki z dziurami w bloku, zatarte na korbach i na podporach, ogólnie w stanie niemal dowolnym. No i biorąc pod uwagę, jak słaba jest podaż silnika N57S i jak drogie są używki, to myślisz, że co oni robią z tymi dziurawymi i zatartymi motorami? Przetapiają je na nowe u siebie w szopie? xD

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
@jarek_g60 nie da się naprawić? Co Ty wiesz o regeneracji silników xD Mam teraz taką akcję, BMW F10 535d, używany słupek około 20k, o remoncie gość nawet nie chciał słyszeć i stwierdził, że kupi regenerowany słupek za 15k. Jak usłyszałem kwotę to nie chciało mi się wierzyć, sprawdziłem allegro i to samo co w filmiku. Wszystko nowe, premium plus, poprawiony bla bla bla. Najciekawsze jednak było to, co było napisane na samym dole oferty na allegro - przyjmujemy w rozliczeniu silniki z dziurami w bloku, zatarte na korbach i na podporach, ogólnie w stanie niemal dowolnym. No i biorąc pod uwagę, jak słaba jest podaż silnika N57S i jak drogie są używki, to myślisz, że co oni robią z tymi dziurawymi i zatartymi motorami? Przetapiają je na nowe u siebie w szopie? xD
Nosacz wydał na taki silnik kilkadziesiąt tysięcy złotych i nadal nie było dobrze więc wstawił inny motor starszego typu

MIKUr1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
262
Miasto
Okolice Krakowa
Bo Nosacz niby coś tam wie, niby coś tam robi, jakieś zasięgi są, ale tak na prawdę to z fachowością u niego jest tak sobie. Mnie rozjebało jak po obróceniu panewki w tym silniku po jego remoncie, stwierdził, że założy nowe panewki jeszcze raz, bo czopy nie wyglądają źle xD Na oko ocenił, że czop będzie trzymał pasowanie około 0,03-0,07mm xD Już nie wspomnę o tym, że dał do szlifu wał, mimo, że BMW nie przewiduje jego szlifowania i nawet nie sprawdził pasowań panewek korbowodowych ani nie zrobił żadnych pomiarów czopów, mimo, że szlifiernie potrafią taką manianę odjebać, że głowa mała. Generalnie, mimo całego hajsu wpakowanego w silnik, ten "projekt" skazany był na porażkę, przez jego braki w wiedzy i fachowości.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
840
Miasto
Manchester
Pany, tym razem cel szczytny :D

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
Pany, tym razem cel szczytny :D

Krzysztof Michałowski czy Kubeczko?

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2792
Miasto
PZ
Ten co jest mechanikiem :D Taksiarz najpierw by wstawił sobie taki silnik, a potem zrobił dramę na 100 odcinków jak to go oszukali i po tym wszystkim by zrobił zbiórkę na naprawę jego samochodu :D
Zbiórka jest prowadzona przez Michałowskiego a Chris ma na nazwisko Kubeczko ponoć więc obawiam się że to fake

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
Właśnie odwiozłem teściów do sanatorium. No i na miejscu ankiety trza wypełnić. No to wypełniam. Rubryka jakie leki na stałe. Pytam się Janka a ten mówi, że coś tam bierze ale nie pamięta. No to wpisałem śmiej żelki

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
!!!!!!! Wrzucę tutaj takiego krzyczącego posta bo tu dużo osób zagląda!!!!!!

Można rejestrować auta na dzieci. Właśnie byłem w sądziie, skarbówce, wydziale komunikacji i u ubezpieczyciela.
Nigdzie nie robili problemów. Jedynie w sądzie mnie ostrzegli, że jak bym chciał sprzedać/złomować to musi być to załatwione przez sąd. Ale tylko do pełnoletności, później już normalnie. No i syn prawka nie ma a jest właścicielem fiata.
OC bez problemu przepisali to co jest aktualne we wrześniu jak się skończy to będzie wzwyzka ale nieduża

Mordor

Gaduła
Punktów
16
Tu idzie się zdziwić.

Bartku, ameryki nie odkryłeś bo tak jest od kiedy pamiętam, aczkolwiek sporo osób może o tym nie wiedzieć.

:)
Bardzo dobrze ze nie wie bo szkoda dzieci niech rodzice rejestrują na siebie a później jak będą pełnoletni to będą problemy to szkoda była to fundusz ze oc nie było ze brak bt lub inne !!!!

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
Ja wiem, że tak było. W 8 klasie miałem na siebie ursusa 330. Ale teraz z kim bym nie zagadał na ten temat to nie da się musi mieć 18 lat, musi mieć prawko. No to.podbilem.do samego źródła

nanab

SuperMechanior
Punktów
318
Miasto
Bydgoszcz
Pytanie ile to jest "tyśąc km"bo na pewno nie tyle co tysiąc, albo fejk, bo licznik raczej nie ma 9 miejsc.

Fryderiq

SuperMechanior
Punktów
77
Miasto
.
Aj czepiasz się zasad pisowni :) Zdjęcie blatu wskazuje jasno 718 tys. km.

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1199
Miasto
Koszęcin
Spokojnie po piątku będzie 190000.
Ps zamknołem drzwi w golfie 7. Bardzo ładnie się zamknęły razem z moim kciukiem prawej reki

Ostatnia edycja:
Do góry Bottom