• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Astra G 1,7 DTI wspomaganie

Mateusz123456

Uczestnik
Punktów
0
Witam, mam problem ze swoją astra, wspomaganie nie działa świeci kontrolka od ładowania i brak wspomagania, po dodaniu gazu do 3tys wraca a po paru sekundach znów brak wspomagania czyżby pompa?

Mesiek

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
400
Miasto
PLE
Zrób porządek z ładowaniem a wspoma się sama naprawi.

To nie przypadek że kontrolka się zaświeca i wspoma zdycha. Napięcie spada i wspomaganie się wyłancza.

krupek

Początkujący
Punktów
0
Opel astra h, 1.7 2008 mam również kłopot ze wspomaganiem. Wspomaganie nie działa po uruchomieniu silnika, dopiero po jakimś czasie. Byłem w pobliżu przypadkowego warsztatu , Pan na szybko sprawdził że alternator jest ok i pewnie pompa wspomagania umiera. Czy jest szansa na ewentualną regeneracje?? To raczej spory wydatek. Dziękuję

krupek

Początkujący
Punktów
0
Jednak padła pompa zupełnie i muszę kupić nową. Polecicie coś?? Bardzo dużo na rynku różnych firm...Dziękuję

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1188
Jednak padła pompa zupełnie i muszę kupić nową. Polecicie coś?? Bardzo dużo na rynku różnych firm...Dziękuję
panie od 16 czerwca pan zes nie zrobił?Kupic uzywke albo jakas po regeneracji,załozyc i jezdzic,pare stowek tak czy inaczej trzeba na to

krupek

Początkujący
Punktów
0
Była już regenerowana. Niestety starczyło tego do października... dlatego pytam o jakiś sensowny produkt, bo nie chce już wracać do tematu.

Do góry Bottom