• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Astra j 1.7 cdti

igltokz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
117
Witam Astra J 1.7 cdti kod A17DTC za chiny nie mogę zaadaptować zaworu na pompie. Adaptacja niby przechodzi ale błąd z brakiem adaptacji cały czas zostaje. Próbowałem Kts, Mega macs, Delphi i Autelem efekt za każdym razem taki sam czyli żaden. Adaptację sam skasowałem za pomocą Kts i od tego momentu jest problem , zawór nowy.
Ma ktoś jakiś pomysł ?

malerikula

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
32
Miasto
Rybnik
Chodzi ci o scv regulator na pompie?, o ile dobrze kojarze to nauka małej dawki wtrysku. Robiłem to opcomem z powodzeniem

igltokz

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
117
Tak chodzi o zawór na pompie, małą dawkę da się zrobić tylko wtedy gdy nie ma innych błędów a u mnie jest ten z brakiem adaptacji zaworu

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
322
opcom ma problem z nauką małej dawki. raz na kilka razy wychodzi. a ten od chińczyków tego nie robi chyba wcale.
dodatkowo nie może być żadnych błędów.

malerikula

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
32
Miasto
Rybnik
Możliwe, ja robiłem raz w z17dtr opcomem i poszło bez problemu. Regulator chyba po czasie się sam adaptuje.

malerikula

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
32
Miasto
Rybnik
Nie mówimy o resecie pompy tylko regulatorze nauka małej dawki wtrysku, nie dam głowy ale chyba po 1000km się nauczy. Oryginał

Do góry Bottom