1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi A4 1,9 115kM AJM 2000R. na jaki silnik można zamienić?

Dyskusja w 'Pozostałe' rozpoczęta przez użytkownika WOJTAS 1310, 12-10 19.

1. WOJTAS 1310

WOJTAS 1310 Początkujący

Docenione treści:
    4
    Witam klient podstawił mi audi A4 z 2000 R. silnik jak powyżej 1,9 tdi 115 kM AJM .Po sprawdzeniu wyszło , że silnik już ma dość wałek ,pompki ,gniazda w głowicy , do tego szklanki i prawdopodobnie 3 baniak już padły .Ogólnie niezbyt opłaca się remont 19 letniego auta bo koszty są wysokie.Moje pytanko to na jaki silnik mogę zamienić AJM bo ciężko znaleźć o oznaczeniach AJM jakiś kompletny słupek u mnie w okolicy a chciałbym coś wrzucić bo klient chciałby jeszcze pojeździć bo paka jeszcze ok.Proszę jeśli ktoś może pomóc o jakieś sugestie co można by pod ten sterownik wrzucić .Pozdrawiam.

2. Auto.Klinika

Auto.Klinika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    649
  3. WOJTAS 1310

WOJTAS 1310 Początkujący

Docenione treści:
    4
    Dzięki bardzo czyli ATJ mogę wrzucić za AJM

4. BLIZNA

BLIZNA Początkujący

Docenione treści: