1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi a4 b8 allroad 2.0 cr przepustnica

Dyskusja w 'Silniki diesel' rozpoczęta przez użytkownika mateusz1.6hdi, 15-08 19 o 23:23.

1. mateusz1.6hdi

mateusz1.6hdi Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam wszystkich zgromadzonych na forum mam do Was pytanie odnośnie przepustnicy w audi a4 b8 2.0 tdi cr czy po wyczyszczeniu egru przepustnicy i kolektora ssacego musze komputerem zaprogramować przepustnice ponieważ po wyczyszczeniu złożeniu wszystkiego i odpaleniu silnika po jakiejs chwili zaczyna być słychać przepustnice takie cykanie może ktoś w Was jest w stanie mi jakoś pomóc podpowiedzieć ? z góry dzieki i pozdrawiam

2. kubart

kubart Uczestnik

Docenione treści:
    30
    Zdiagnozowac problem- pewnie na wymianie sie skonczy. Mozna nowe adaptacje zrobic ale nie wiele pomoze.

3. mateusz1.6hdi

mateusz1.6hdi Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tez mi się tak wydaje ze będzie trzeba wymienić a mogę jeździć przez jakiś czas tak czy mogą wyniknąć z tego większe komplikacje ?