1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Audi A6 C5 97r. Nie działa zamek z pilota.

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika winetoo, 7-01 19.

1. winetoo

winetoo SuperMechanior

Docenione treści:
    605
    Miasto:
    Radom
    Witam panie i panowie, głupia sprawa, otóż mam pacjęta z problemem jak w tytule, klient twierdzi że rozładował mu się aku na maksa i od tamtej pory nie działa zamek z pilota. Procedura dopisania pilota działa, w bloku 07 parametry widzi prawidłowe a drzwi jak się nie otwierały tak się nie otwierają, ki czort. Może jest jakiś myk a może to że ma jeden błąd w pamięci ( tylne lewe drzwi- wan't safe) nie pamiętam kodu.

2. Diagbox10

Diagbox10 -*-*-

Docenione treści:
    697
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Go.no zarobisz na tym a ogrzebiesz sie

winetoo lubi to.
  3. Mesiek

Mesiek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    252
    Miasto:
    PLE
  4. komar200

komar200 GWD

Docenione treści:
    930
    Miasto:
    grudziadz
    Nic nie da jeżeli będzie miał problem z jednym z zamków ,bądź z samym modułem komfortu.

5. winetoo

winetoo SuperMechanior

Docenione treści:
    605
    Miasto:
    Radom
    Ja te procedury przeprowadzałem, pilot się przypisuje, sygnały otwarcia i zamknięcia widoczne, pilot zapisany jako pierwszy i nic. Kończąc procedurę po pięciu sekundach naciskam przycisk unlock w pilocie i zamki się otwierają a potem już nie, ani w jedną ani w drugą. Co z tym błędem"safe" czy może on mieć wpływ na to?

Tak, jest sygnał.

6. Mesiek

Mesiek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    252
    Miasto:
    PLE
    Myślę że musisz się przyjżeć tej tylnej furtce. Możliwe że przewody w przelotce połamane. Klijent pamięta czy te tylne drzwi się te zamykały z centrala.

komar200 lubi to.
  7. winetoo

winetoo SuperMechanior

Docenione treści:
    605
    Miasto:
    Radom
    One cały czas się zamykają i otwierają bez problemu ale tylko z kluczyka lub guzika wewnątrz. Nie podaje on tylko sygnału "safe" do sterownika, ciągłe jest komunikat "no safe" w bloku danych. Reszta zamków działa prawidłowo. Czy jest tu ktoś kto jest pewien że ten błąd komplikuje sprawę.

8. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 480
    Miasto:
    Olsztyn
    Może wchodzić w tryb awaryjny przez to, ale nie jestem specem od olimpiady ;)

9. winetoo

winetoo SuperMechanior

Docenione treści:
    605
    Miasto:
    Radom
    Witam panowie, sytuacja opanowana. Problem tkwił w źle podłączonym radiu, klient zamienił fabryczne na uniwersalne i źle podpioł kabelki, jeden z kości radja wędruje do modułu komfortu i na niego puścił stały 12v. To tak dla potomnych, jakby ktoś bawiąc się w elektryka napsocił.

komar200, nieldos oraz toomii76 lubią to.
  10. winetoo

winetoo SuperMechanior

Docenione treści:
    605
    Miasto:
    Radom
    Tys prowda diagu, ale przynajmniej wyszedłem z tego z twarzą. Dziękuję za przydatną podpowiedź.