• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

AUTO DATA ONLINE

manixpm

Bywalec
Punktów
1
Miasto
Lubuskie
WITAM JAK W TEMACIE CHĘTNIE ZŁOŻĘ SIĘ NA DOSTĘP DO AUTODATY ONLINE LUB HYNESPRO

jaro77

Początkujący
Punktów
1
Miasto
wroclaw
A jak by to miało wyglądać Panowie , bo pomysł fajny

toomii76

toomi
Punktów
6693
Miasto
turek
składacie się we trzech lub czterech, a potem ten na którego będzie zarejestrowana AD, zmienia hasło.

pawcar

SuperMechanior
Punktów
727
Miasto
Manchester
Sprawdźcie czy mogą być różne IP, nawet jak wykupicie 4 stanowiska żeby kogoś przy logowaniu przez innego nie wywaliło...

Danmar

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
87
Miasto
Wielkopolska
Mogą, rozmawiałem z Panią z AD i pytałem o taką sytuację, że chciałbym wziąć z 4 kolegami autodate i mówiła, że spoko bo tego i tak nikt nie sprawdza. Mam kumpla który już tak robi i działa wszystko tylko oni we dwójkę(na dwa warsztaty), ale też jest to podział kosztów. Kwestia tylko fakturowania na kogo i zaufania jeśli chodzi o kasę. Najlepiej jakby były osoby chociaż z tego samego województwa. :)

Maniioo

Uczestnik
Punktów
0
Mogą, rozmawiałem z Panią z AD i pytałem o taką sytuację, że chciałbym wziąć z 4 kolegami autodate i mówiła, że spoko bo tego i tak nikt nie sprawdza. Mam kumpla który już tak robi i działa wszystko tylko oni we dwójkę(na dwa warsztaty), ale też jest to podział kosztów. Kwestia tylko fakturowania na kogo i zaufania jeśli chodzi o kasę. Najlepiej jakby były osoby chociaż z tego samego województwa. :)
Jak tam udało się coś?

Misiakowski

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
162
Miasto
Gdansk
korzystam z Autodaty , kiedyś miałem hgs data i bardzo był intuicyjny i czytelny

Do góry Bottom