• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

auto do 60-70 tys zł

garnuch

SuperMechanior
Punktów
4
Miasto
Lublin
siema, mam znajomego co szuka auta w tym budzecie głównie na trasy, na miasto ma jazza z gazem, a bardziej chodzi mu o dalsze wyjazdy typu wawa czy dalej, ma byc komfortowe mało palic i ciche w srodku, a ja mam pytanie kto z was poleci coś bezawaryjnego taniego w obsłudze czy serwisie, moze w tych kwotach auta nie będą tanie w czesciach zamiennych ale też jakoś sensownie zeby było, myslę o jakimś volvo mu polecic, ale może ktoś ma jakies swoje typy co rozważe?? znajomy klient ma ok 40-50 lat więc szuka coś cichego jak na swoj wiek

blayders

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
179
Miasto
Podkarpacie
Kia Sportage/Ceed . W tej kwocie kupisz egzemplarz który będzie jeszcze na fabrycznej 7 letniej gwarancji .

Komornik

Punktów
283
Volvo to marka premium z tego co słyszałem. Szczególnie w automacie hyhy

Autoelektronika

Punktów
1146
Cokolwiek, jak najmłodsze to będzie może trochę mniej zmęczone. Volvo za tą kasę nie będzie już młodziutkie/malutkie i przeszłość może mieć już różna a jak bez przeszłości to nalot(coś za coś tak jak ja kupiłem 2 letnia cytrynę) . Volvo jak wyżej kolega pisze i napewno nie będzie mało palić więc jak kolega twój chce takie co będzie malo/mniej palić to niech idzie do salonu i weźmie jakiegoś gruza nowego za te pieniądze. Jakiegoś Azjatę pewnie by kupił za te forse. Będzie miał nowe i z gwarancją bez przeszłości nieznanej nikomu.
A najlepiej to wymiksować się z tej dorady, niech sobie sam kupi, naczyta się, znajdzie i niech sam jedzie oglądać jak to będzie miała być używka i niech sam kupuje tylko w swojej obecności. Przemyśl to. Pozdrawiam.

Jarzi

Punktów
1455
Miasto
Kaczory
Nie wiem jak cenowo, ale może Avensis?

GSS-Daniel

Punktów
319
Miasto
Busko
Ja miałem v60 z dwu litrowym dieslem 5 cylindrów i to było jedno z najlepszych aut jakie miałem. Śmiało kupił bym jeszcze raz.

Do góry Bottom