1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Auto typu kombivan

Dyskusja w 'Zakup samochodu' rozpoczęta przez użytkownika dzimi, 14-07 18 o 11:53.

1. dzimi

dzimi Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    .
    Panowie i Panie ( jeśli tutaj takie są ) :) , sprawa prosta szukam auta typu caddy, kangoo, doblo najlepiej w benzynie na codzień krótkie odcinki . 3 może 4 razy w roku wypad przyczepka a na niej maluch na tor/ rajd . Precyzując moje pytanie , szukam benzyny albo diesla ale wtedy na dzień dobry wyjeżdża pakiet "ekologiczny " do jeżdżenia po mieście i 3-4 razy w roku wypad w dalsza trasę z przyczepką a na niej 126p i wiadomo w bagażniku części zapasowe narzędzia. Co byście polecili auto do 20 k może macie akurat takie na warsztacie i sprawdzilibyście mi w dowodzie ile ma DMC na haku przyczepka z hamulcem i bez hamulca dużo by mi tez pomogło . Wszystkie typowe lawety to 2000 dmc wiem ze nie znajdę kombivana co będzie miał tyle ale fajnie jakby miał chociaż o 100 lub 200 od mojej A3. Jak myślicie 1.4 od fiata albo 1.6 od vw dało by radę na takie przeboje ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat Pozdrawiam !!!

2. next22

next22 Początkujący

Docenione treści:
    4
    VW szaran ma coś około 2t na haku
    A6c5 rolada też 2t na haku
    A Fiat doblo typowy wół roboczy da radę z przyczepą i najlepiej dizel

3. dzimi

dzimi Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    .
    szaran nie jest zła opcja nie pomyślałem, dla następnych zostawię info o caddy III przed lift 1.9 105 km które ma 1500 z hamulcem i 750 bez . Ale najwięcej interesuje mnie 1.4 fiat albo 1.6 vw co maja w dowodach i czy to gra warta świeczki

4. Jarzi

Jarzi Gaduła

Docenione treści:
    328
    Miasto:
    Kaczory
    Doblo 1.9 jtd 105 KM.

Silnik 1.4 w pb troche słabo do targania lawety. Będzie się męczył i wciagal paliwo jak żul wino przed monopolem.

5. dzimi

dzimi Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    .
    kurde fakt żulkersy ładnie doją jeszcze w takie upały :D z tym ze lawet będzie targana 3-4 razy w roku nacodzień auto będzie jeżdżone koło domu,a wiecie Panowie jak to jest przy swoim coś grzebać a jestem pewny ze z moja noga i pyrkaniu "po osiedlu" zaraz bede targał dpf i inne eko bombki hehe :D nic fajnie , że temat się rozwija fajnie jakby ktoś zarzucił jeszcze czystą matematyką ile one mogą wlec a ile nie ! Pozdro

6. Jarzi

Jarzi Gaduła

Docenione treści:
    328
    Miasto:
    Kaczory
    Doblo 1.9 105km nie ma dpf. Ogólnie na moje 1.9jtd 8v to najlepsze ropociągi w tej chwili.

7. dzimi

dzimi Początkujący

Docenione treści:
    10
    Miasto:
    .
    tu się zgodzę z Tobą kolego !