1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Auto zaparkowane bez waszej wiedzy na placu

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika selim, 8-11 18.

1. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Sląsk
    macie tez takie przypadki?
    Mnie już hooj od tego strzela

2. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    956
    Miasto:
    WWA
    Ale czyim placu ? twoim? masz kwit,że jest twój, dzierżawiony lub tpd.?
    Jak tak to przy wjeździe tabliczka z informacją parkowanie płatne 100 pln/h ... i problem się sam rozwiąże, a ty na tym jeszcze zarobisz:D

3. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Sląsk
    W mylnym bledzie jestes
    Gowno możesz zrobić sam od siebie
    Jak odcholujesz to cię może posraniec pozwać

4. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    956
    Miasto:
    WWA
    A kto mówi o odholowaniu...?:D
    Ja mówię o opłacie za parkowanie:D
    Nie chce mi się szukać teraz, ale czytałem artykuł bodajże o jakiejś galerii handlowej co tak właśnie zrobiła, bo mieli dość stojaków na parkingu, więc postawili taką właśnie tabliczkę z napisem, że 1 h gratis, a pozostałe po 100 za h:D straszny szum był różnych ,,januszy,, i ,,karyn,, jak się okazało, że co niektórzy mają zabulić po parę tysi za parking:D sprawa się oparła nawet o sąd i ta galeria wygrała:D

5. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Sląsk
    O parkomacie zapomniales jedynie

6. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    956
    Miasto:
    WWA
    Nie zapomniałem, po prostu jest niepotrzebny...
    Jak to ty jesteś właścicielem terenu (administratorem to się tak teraz nowocześnie nazywa:D) to mają grzecznie się do ciebie zgłosić i zabecelować:D

Mikidz lubi to.
  7. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    183
    Miasto:
    Pomorskie
    Parkomat nie jest potrzebny. Napisz parking płatny nie strzeżony, opłata za parkowanie uiszczana w biurze i po problemie. Ja na żadnym parkingu prywatnym (nie licząc galerii handlowych, szpitali itd.) żadnego parkometru nie widziałem, tylko pana z saszetką przy pasie :)

8. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    Piaseczno
    u mnie na początek "karne kuta...sy" wędrują na całą szybę i na 90% drugi raz juz niema auta na kolejny dzien a te 10 % najczęsciej jest zastawiane innym autem, albo spuszczane jest powietrze wentylem a ostatecznie (tylko kilka razy zrobione bo natrętnie te same auta były pomimo poprzednich zabiegów) mamy w firmie "motyl". trzeba było widzieć mine goscia co szukał auta:) albo przychodził i błagał o dopompowanie powietrza do kól... a my mu na to że trzeba poczekac godzinke albo dwie bo tyle roboty... auta odcholowujemy na osiedle obok i nic nam nie może zrobić bo niby jak to udowodni??? nic nam nikt nie jest w stanie udowodnić:):) i to jest najlepsze:)

nie jestesmy materialistami:) kase cięzko wyegzekwować a ubaw po pachy chyba lepszy... przychodzi lalunia z tekstem że auto zastawione i kto to zrobił... ja na to które auto?? prosze podac numer rejestr... ona podaje a ja patrze w komputer , przeglądam kart, zamówienia... no przykro mi ale nie mamy tego auta na placu....nic nie mogę zrobić:) po 19 bramę zamyka ochroniarz i czesc do jutra:)

9. lukkiwlkp

lukkiwlkp Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    383
    Miasto:
    Pogorzela
    Mi zostawiają na drodze i aku biorą ze sobą bo na placu miejsca nie ma :)

art234 i Dawidek126 lubią to.
  10. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Sląsk
    Byłem dziś na policji i w strazy
    Nikt tego auta nie usunie
    Przepisy o ruchu drogowym na prywatnym placu nie obowiazuja

Koniec ....kropka

Wywieziesz ....cwok może kradzież zgłosić

Prawnie jesteśmy bezradni w podobnych sytuacjach.Jedno już wywiozłem ,więcej tego robić nie chce

Wszelkie tabliczki można w dupę se wsadzić ...psychologia nic wiecej

Jeszcze gorzej jak klient auta nie odbierze jest

Cokolwiek napiszesz , możesz to egzekwować na drodze cywilno-prawnej

Wszelkie teksty typu Rambo ....nie te czasy

10 lat temu bym się nawet przez chwile
    nie zastanawiał tylko komendantowi
    auto na podwórku zaparkował
    W domciu bym cierpliwie czekał z kamerami.
    Info jakie otrzymałem , nie mogą jechać do kolesia w interwencji.

11. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    956
    Miasto:
    WWA
    Rozbieraj na graty po trochu...:p:D w rękawiczkach oczywiście...

12. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    183
    Miasto:
    Pomorskie
    Wywal tablice i dzwoń, że ktoś Ci auto podrzucił i nie wiesz czy kradzione czy co. Przyjadą na pewno i nic nie stwierdza. Wtedy dzwoń że auto ktoś porzucił i nie wiesz czy tam bomba jest czy co :D może w końcu się wkurzą i odholują

toomii76 lubi to.
  13. selim

selim Gaduła

Docenione treści:
    101
    Miasto:
    Sląsk
    Wtedy przyjeżdża straż pozarna i dalej ch....
    W 2 przypadku antyterrorysci którzy wystawia rachunek komuś za nieuzasadnione zgłoszenie

14. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    Piaseczno
    niech zgłasza kradziesz , co ci udowodni... niemasz żadnej informacji że auto przyjmowałeś do naprawy to niby czemu mają u ciebie szukać...

tabliczki to faktycznie tylko placebo... u mnie raz policja była ale wtedy kto inny "żądził" metody jak teraz ale tamten kierownik był "nie uznawał żadnej władzy" mi daleko do niego więc nie wiem co bym zrobił widząc policje:p
    przyszli powiedzieli że szukają nissana.... WPR.... i że wiedzą o ostatnim pobyćie tutaj... na to kierownik : zapraszam do biurka... pokazał kwity przyjęć auta , pokazał komputer , zlecenia z dnia zginięcia pojazdu i .... pokazał Panom drzwi twierdząc że auta u nas nigdy nie było, kamer nie mamy, i że ktoś zrobił im chyba żart, a teraz panowie wybaczą zajmę się obowiązkami:p
    a auto dwie ulice dalej stało:p

dodam że od tej wizyty mineło 3-4 lata i już nigdy policji nie było a auta jeszcze na motylu wyjezdzały:p ale dziwniejsze jest to że jak chłopaki pracują i trzeba zrobić inną robotę to niema chętnych każdy za jeba...ny... a jak mówię że trzeba po motyla isc to każdy nagle jest ochotnikiem:)

Ostatnio edytowano: 8-11 18
  15. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    183
    Miasto:
    Pomorskie
    Ale jak nieuzasadnione wezwanie? Ktoś zostawił auto niewiadomego pochodzenia u Ciebie na placu i nie wiesz czy to kradzione, czy tam bomba jest, czy narkotyki, czy cholera wie co. Masz prawo zgłaszać podejrzenia

16. Dawidek126

Dawidek126 Bywalec

Docenione treści:
    114
    Miasto:
    Piaseczno
    nieuzasadnione to będzie jak powiesz że stoi a ja go motylem zabiore zanim przyjadą:) wtedy bedzie nie uzasadnione bo auta niema a było:)

17. colin578

colin578 Początkujący

Docenione treści:
    3
    Miasto:
    Koło
    Ja kiedyś miałem taki przypadek, że gościu mi przyprowadził rano przed otwarciem (dwa dni po swoim terminie) starą siene z uszkodzonym rozrusznikiem, postawił mi centralnie w drzwiach do warsztatu, ani wejść do środka, ani otworzyć bramę inny klient przyjechał chce odebrać auto które stało w środku, a tu siena, w dodatku w nocy lało, błoto jak diabli. Wypchnęliśmy z kolegami samochód w kąt, w największe błoto i to tak, żeby nie mógł go odpalić na pych. Wieczorem przyszedł i się pyta czy zrobione. Ostro się wnerwił jak usłyszał, że auto nie zrobione i nie będzie zrobione bo nie ma terminów, a jego przepadł. Pomocy w wypchnięciu też nie otrzymał. Ludzie się nie nauczą żeby zadzwonić, spytać czy postawić z boku na utwardzonym, widzi, że tam błoto, że samochód nie odpala...

18. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    473
    Miasto:
    Radom
    sprawdzonym rozwiązaniem jest pianka budowlana zaaplikowana do wydechu...

toomii76 lubi to.
  19. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    2 092
    Miasto:
    turek
    He he, mój pomysł z przed lat....

pawel2406 i dimitriew lubią to.
  20. selim

selim Gaduła

Docenione treści: