1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Aygo 1.0 skrzynia MMT sprzęgło

Dyskusja w 'Układ napędowy' rozpoczęta przez użytkownika Grzegorz.Józefów, 6-04 20.

1. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Bywalec

Docenione treści:
    175
    Miasto:
    Józefów
    Panowie jak z wymianą sprzęgła w takim pojeździe?, trzeba cofać siłownik przed zdjęciem skrzyni,? DS 150 da radę? jakieś niespodzianki po drodze?

2. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    122
    Miasto:
    Podkarpacie
    Raczej trzeba wprowadzić w tryb serwisowy , a po wymianie sprzęgła zaadaptować . Ja używam IT2 czyli serwisówki .

3. Komornik

Komornik Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    159
    Sprzeglo musi być oryginał aisina reszta jak kolega pisał (jest regulacja na fasolkach ale narazie odpuść jeśli nikt nie przestawiał)

4. Romuald-f

Romuald-f Bywalec

Docenione treści:
    222
    Miasto:
    Olsztyn-Dywity
    Ds150 (Delphi) tego nie zrobisz. Jeżeli nie dysponujesz skanerem, którym można wykonać taką czynność, można zrobić "ręcznie" ale trzeba mieć instrukcję z procedurą.

5. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    122
    Miasto:
    Podkarpacie
    Mimo ze mam skaner raz postanowiłem wykonać ta instrukcje ręcznie - szczerze ilość q.... która poleciała nie zliczona :)

6. Grzegorz.Józefów

Grzegorz.Józefów Bywalec

Docenione treści:
    175
    Miasto:
    Józefów
    Dzięki wszystkim za informacje, tak jak myślałem odpuszczę żeby nie władować się na minę.
    Adaptację ręczną robiłem ale to tak profilaktycznie ale przy wymianie ponoć może być różnie więc wolę nie grać w ruletkę.

7. Komornik

Komornik Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    159
    raz mialem tylko problem tak jak pisałem wyżej sprzęgło mi wcisnęli jakiś zamiennik. niech klient tez nie oczekuje czarów ta skrzynia nie da nie jeździć nawet z nowym :)

8. blayders

blayders Bywalec

Docenione treści:
    122
    Miasto:
    Podkarpacie
    Mój wujek miał yaris'a z tą skrzynia . Co 15 tys. robiłem mu pełna adaptacji i wszystko chodziło jak miodzio .