• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Bmw 535d

dawid123.

Nowy
Punktów
0
Zatarty silnik
Panowie problem jest taki ze złożyłem silnik od bmw 535d po złożeniu silnika wszystko ok później przezes u którego robię dał e palnik pierścienie spuchły i blok do wymiany problem jest taki że przy demontażu dołu okazało się że panewki się też zatarły na podporach wału otwórz na panewkach co do starych rózniły się gdzieś o 0.5 cm i teraz przezes chce odemnie 800 zł gdzie przy montażu zwróciłem uwagę na to że panewki się różnią od tych co były a teraz chce odemnie kasę co byście zrobili ?

dawid123.

Nowy
Punktów
0
Zatarty silnik
Panowie problem jest taki ze złożyłem silnik od bmw 535d po złożeniu silnika wszystko ok później przezes u którego robię dał e palnik pierścienie spuchły i blok do wymiany problem jest taki że przy demontażu dołu okazało się że panewki się też zatarły na podporach wału otwórz na panewkach co do starych rózniły się gdzieś o 0.5 cm i teraz przezes chce odemnie 800 zł gdzie przy montażu zwróciłem uwagę na to że panewki się różnią od tych co były a teraz chce odemnie kasę co byście zrobili ?
lepiej zapłać bo jak się prezes wkurzy to może być tak:

Niby tak ale mówiłem mu przed montażem że się różnią to kazał montować bo że niby w katalogu tak było i tak ma być

MS Serwis

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
415
Miasto
Gorzów Wielkopolski
www.ms-bmw.pl
A to przypadkiem nie Ty tylko w innej roli?
problem jest taki że przy demontażu dołu okazało się że panewki się też zatarły na podporach wału otwórz na panewkach co do starych rózniły się gdzieś o 0.5 cm i teraz przezes chce odemnie 800 zł gdzie przy montażu zwróciłem uwagę na to że panewki się różnią od tych co były a teraz chce odemnie kasę co byście zrobili ?
Widzę, że ładnie się bawicie, nie wnikając kto jest kto. Chciałeś założyć używane panewki? Po co robicie silniki jak brak podstawowej wiedzy?

dawid123.

Nowy
Punktów
0

Widzę, że ładnie się bawicie, nie wnikając kto jest kto. Chciałeś założyć używane panewki? Po co robicie silniki jak brak podstawowej wiedzy?
Nie hahah nie uzywane

Hahah nie robie tak jak góra chce nie mam wpływu na resztę a nie chce ponosić za to odpowiedzialności przez kogoś dlatego chyba pierdolne robotę w chuj

Do góry Bottom