1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

BMW e39 lift ASC

Dyskusja w 'Pytanie do mechanika' rozpoczęta przez użytkownika Bybol, 13-07 18 o 23:21.

1. Bybol

Bybol Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Limanowa
    Witam. Chłopaki mam problem z poczciwą Bumą e39. Cały czas świeci sie kontrola trakcji. ABS działa normalnie. Ktoś doradzał odnośnie jakiejś linki która idzie do przepustnicy ale niestety nie ma czegoś takiego w moim egzemplarzu. Elektronik który wpinał komputer stwierdził że jest uszkodzona "pompa wczesnego hamowania" i tu moje zapytanie gdzie sie znajduje to urządzenie i jak sie zabrać za usunięcie usterki.

2. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 327
    Miasto:
    London Tottenham
    Adres strony:
  3. Bybol

Bybol Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    Limanowa
    Odnośnie sterownika to też wiem że są wadliwe ale czy w tym przypadku też ?? ABS działa normalnie...

4. mechanik.k

mechanik.k Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 327
    Miasto:
    London Tottenham
    Adres strony:
    Jak zadajesz pytanie to powinieneś podać kody błędów.Który rok , silnik itd

Załączone pliki: