• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

BMW E46 geometria 3d Tarnów

Damianx999

Gaduła
Punktów
1
Miasto
Kraków
Witam Panowie mam pytanie wie ktoś moze gdzie ustawią dobrze geometrię 3d w e46 w Tarnowie? znalazłem jedynie omt serwis i ślusarczyk serwis

i spytam jeszcze bo miałem 2 lata temu robioną geometrię na maszynie hunter w Kielcach.Geometria ustawiona wyjeżdżam kiera lekko w lewo.. powrót i poprawka i kiera lekko w prawo.. Typ nawet poziomicę ustawił na kierownicy by równo było i mimo to i tak kiera podczas jazdy na wprost była lekko albo w prawo albo w lewo..dopiero ustawienie zbieżności na zwykłej okręgowej stacji kontroli pojazdów mieli tam urządzenie ''laser gto'' i po tym kiera idealnie prosto była

to dlaczego maszyn hunter + nawet poziomice ustawili na kierownicy i tak to nic nie dało.. teraz wymieniam wahacze,tuleje wahaczy,gumy stabilizatora,łaczniki stabilizatora i chce zrobić tylko nie wiem zbieżność czy geometrię

Damianx999

Gaduła
Punktów
1
Miasto
Kraków
O dzięki najbliżej tam mam :)

a można jeszcze spytać jeśli ktoś wie czemu tak było,że na maszynie hunter typ nawet poziomicę ustawił na kierownicy po czym ją zablokował takim uchwytem specjalnym a i tak wyszło raz w prawo raz w lewo.. a na maszynie laser gto pewnie o połowę tańszej kierownica prosto..

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
3065
Bo maszyna gwizda, tylko operator pizd...a:D

Jarzi

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1910
Miasto
Kaczory
Pytanie zasadnicze. Czy na Hunterze ustawili też tylna os?

Damianx999

Gaduła
Punktów
1
Miasto
Kraków
tak ruszali z tyłu i od tyłu pierw zaczęli na hunterze wyskoczyło na końcu już,że kierownica jest wypoziomowana czy jakoś tak na zielono a mimo to i tak była lekko w lewo.Co dziwne na maszynie jak auto stało to typ pierw pokręcił prawo lewo takie lekkie ruchy,koła były prosto i kiera prosto,sprawdził poziomicą jest git malina,założył blokadę i poszedl robić całą procedurę i mimo to kierownica w lewo była po wyjedzie :) znów poprawka i teraz lekko w prawo.. trzeci raz nie wracałem bo nie miałem już czasu.Pojechałem w mojej miejscowości na okręgową stację kontroli pojazdów i tak na przyrządzie GTO Laser ustawili tylko zbieżność i kiera idealnie prosto podczas jazdy

Do góry Bottom