1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Brak pracowników do warsztatu

Dyskusja w 'Pogaduszki warsztatowe' rozpoczęta przez użytkownika pav1, 30-05 18.

1. pav1

pav1 Początkujący

Docenione treści:
    0
    Nie znalazłem takiego tematu, więc zapytam. Jak sobie radzicie z brakiem kadry, konkretnie mechaników. Od kilku lat sytuacja jak wiadomo się pogarsza, każdy z moich znajomych szuka a prawie nikt nie znajduje ;/ wynagrodzenie to inna sprawa, bo w tej chwili wielu oferuje dobrą kasę za pracownika. Za kilka miesięcy też będę potrzebować jednego więcej mechanika i nie wygląda to za ciekawie.

2. slawek2007.28

slawek2007.28 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    152
    Miasto:
    Ostrołęka
    Dziwisz się, zapewniajcie normalne godziny pracy szanujcie pracownika to i ludzie do pracy się znajdą.

Bajzel, turbokrzychu, gtszudi oraz 1 osoba lubią to.
  3. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    281
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    Oferuję 8h standardowego czasu pracy, 20 pln/h brutto, nadgodziny extra płatne i duzo innych udogodnień- w zamian za pracę bez telefonu w ręce i zebym nie musiał marnować czasu na pomaganie i kontrolowanie po takim pracowniku. I co? Warunki płac sa dla wszystkich dobre ale popracować sumiennie w zamian to juz sie nie chce wiec nie pisz ze to kwestia pieniędzy i czasu pracy.
    Pracowników nie ma i nie będzie. Kumaci i ambitni sa na swoim, w Anglii lub Norwegii a reszta chce przebujac 8h.

4. slawek2007.28

slawek2007.28 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    152
    Miasto:
    Ostrołęka
    Atrakcyjna oferta. Co się chwali to 8h dziennie, odpocząć też trzeba. I nie mówie tu o dorabianiu po godzinach, gdzieś w szopach bo mało płacą.

5. Marimixauto

Marimixauto Początkujący

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    20 brutto to niedziwne ze ciężko znaleźć ;) ostatnio miałem chłopaczka co mi krzyknął 25 netto za godzinę i umowa o prace a potrafi zmieniać filtry i klocki

Pancio12398, SEBA XX oraz WOODOO lubią to.
  6. RafałMS

RafałMS Początkujący

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Siec
    Niestety ale problem jest , brak ludzi z wiedza, alimenciarze , komornicy na głowie to plaga . Choć by się chciało być miłym , dać więcej to na 5 pracowników jeden pracuje sumiennie i można prawie na niego liczyć , reszta tylko odwalić dniówkę i do domu , zero ambicji na rozwój, naukę a co dopiero na zrobienie czegoś nowego , pójście do przodu. Głupie przyśpiewki , śmieszki , telefon w łapie nawet jak by w silniku siedział to z telefonem , niechlujstwo i brak szacunku do własności klienta. Takie spostrzeżenia ode mnie.

A ostatnio problem alkoholowy zaczął być na topie.

7. pawcar

pawcar Uczestnik

Docenione treści:
    77
    Miasto:
    Zielona Góra
    A szoszony ? :D

Ewentualnie później ... no bladz, ja nie podumal :D

arni_poznań lubi to.
  8. Marimixauto

Marimixauto Początkujący

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    U mnie jeden nawet nie zaczął pracować i poszedł w cug to nawet pierwszego dnia do pracy nie przyszedł. Dotar tydzień pozniej chyba nie muszę mówić jaka moja była reakcja ;)

9. chudson

chudson Uczestnik

Docenione treści:
    70
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Jak w biedronce na kasie dają podobnie to co się dziwić :)

WOODOO lubi to.
  10. Marimixauto

Marimixauto Początkujący

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    To nawet o to nie chodzi moNa dać więcej ale żeby jakoś sensownie ktoś pracował a nie wiedzy brak robi godzinę coś co ja zrobię w 10 min. I zmora straszna - cały czas na telefonie- stad długi czas wykonywania pracy. Jak sam nie zrobisz to będzie kiszka ehhhh...

11. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    406
    Miasto:
    Lubliniec
    Robie sam + syn

12. NorbertK

NorbertK Uczestnik

Docenione treści:
    60
    20zl na godzine i to brutto to nie jest atrakcyjna stawka.

larss1, DyziekVW oraz WOODOO lubią to.
  13. Marimixauto

Marimixauto Początkujący

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Ja jestem w stanie dać nawet 25 na rękę ale niech człek coś umie a nie Żr tylko filtry i klocki.

14. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    755
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    Jest takie powiedzenie,coś za coś.Mysle że to wiele tłumaczy w tym temacie.

15. Giemza

Giemza Bywalec

Docenione treści:
    110
    Miasto:
    Lublin
    Rzucam tą robote co mam i idę do Ciebie za taką stawkę i nie stoję z telefonem w łapie a zarabiam mniej... ehh to lubelskie...

16. Mechanika pojazdowa Gorzów

Mechanika pojazdowa Gorzów Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    281
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Adres strony:
    3600 bez sobót i nadgodzin to nie jest dobra oferta? Jak ktoś chce robić w soboty i jakieś nadgodziny to 4500-5000 wyciągnie. To źle?

Misiakowski lubi to.
  17. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    290
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    ten ze zdjęcia? Hihi.

18. pawcar

pawcar Uczestnik

Docenione treści:
    77
    Miasto:
    Zielona Góra
    Na start masz więcej w biedronce, z 3600 brutto masz na rękę 2580 jakoś i odpowiedzialność zerowa.

Inna kwestia ze z 3600 brutto robi się przy umowoe dla pracodawcy 4350zł i to tutaj jest problem.

No, ale szef to i tak złodziej a na wybory to ja nie pójdę, bo co mój głos zmieni ...

I dlatego jest jak jest.

Eot.

19. dzięcioł90

dzięcioł90 Uczestnik

Docenione treści:
    15
    Miasto:
    Biecz
    To 2576 zl na normalnej umowie i to juz jest czesto ponad etat bo ta kwota wychodzi za 180 h. A badz co badz to krazy powiedzonko ze podawanie zarobkow brutto to jak podawanie dlugosci penisa wraz z kregoslupem. A szczerze to tyle zarabiaja czesto ludzie ktorzy za nic nie odpowiadaja i sie ucza, takie czasy. A z tymi checiami to roznie

20. Diagbox10

Diagbox10 Gaduła

Docenione treści:
    290
    Miasto:
    trasa lublin siedlce
    Bo mechanika to gowniany interes. Trzeba kilka. Niestety ale to wymagajaca dziedzina. Ludzie sa ku..wa chytrzy. Przytoczę wypowiedz mojego kuzyna ktory ma 10 busow i jednego tira na temat aut. Powiedzial ze nowe samochody maja za cienkie kable i dlatego sie psują. Powiedzcie czy taki dziany cwiercmozg zrozumie mechanika? Najlepiej zrob mu za polowe ceny a i tak cie obesra po okolicy ze za drogo. Powinien pracownik ustalac za robote z klientem. Wtedy jsk mu cos zostanie to ok a jak nie to zacznie myslec

Ostatnio edytowano: 31-05 18
    Misiakowski lubi to.