1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Brak reakcji na kluczyk Sharan

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika EntranT, 19-05 18.

1. EntranT

EntranT Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam
    Proszę dobre duszyczki o pomoc w takiej sprawie. Mianowicie Sharan 1.9 tdi '99. Wczoraj po przekręceniu kluczyka wszystkie kontrolki zgasły, słychać przy tym pyknięcie. Potem po ponownym włożeniu kluczyka i przekręceniu jest czyściutko na zegarach, nawet licznika kilometrów nie ma. Dodam, że akumulator pełny. Po chwilowym odłączeniu aku sytuacja jest taka, że zapalają się kontrolki ale za chwilę gasną i wszystko umiera.
    Wymieniona kostka stacyjki, przekaźnik 109 a 405 polutowany.
    Stało się to nagle bo jeszcze parę godzin wcześniej normalnie go przestawiałem. Potem chciałem wyjechać spod wiaty i taka historia.
    Ma ktoś jakiś pomysł?
    Z góry dzięki za zainteresowanie.

2. dimitriew

dimitriew Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    400
    Miasto:
    Radom
    Do sprawdzenia masy i zasilania. Może jakieś mikropekniecie ktoregoś bezpiecznika zasilającego. Schemat w rękę i sprawdzanie. Oto moja wskazowka.

3. EntranT

EntranT Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam.
    Przepraszam, że tak długo zwlekałem z odpowiedzią ale wyszło na to, że prawdopodobnym winowajcą była poluzowana plusowa klema akumulatora, owszem poruszałem instalacją ale chyba ona robiła ten bałagan.
    Dzięki za zainteresowanie i porady ;)
    To tak dla przyszłych pokoleń.