• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Była u was kontrola kasy fiskalnej ?

mazi0000

SuperMechanior
Punktów
97
Miasto
Katowice
Na sprawdzeniu czy masz kasę fiskalną online , ale nie wiadomo jak to w praktyce wygląda.

kobra

Grupa Wsparcia Technicznego
Punktów
142
Miasto
Bielsko-B
Chodzą i sprawdzają . Kilka osób miało już kontrolę i mandaty nałożone . Z tym ,że to chyba nie US a Izba Skarbowa .

selim

SuperMechanior
Punktów
250
Miasto
Sląsk
Jeden artykuł się ukazał , chyba każdy przytomny ma kasę fiskalną ?
za co mandat ? za brak wystawienia na widoku ? za brak online ?

ojek

SuperMechanior
Punktów
85
Miasto
Węgrów
U mnie na zadupiu jeszcze nie było. Swoją drogą jak dziurawy jest ten system, skoro wszyscy powinniśmy mieć kasy online od początku zeszłego roku? Skoro jest to online nie powinni mieć w to jakiegoś podglądu?

toomii76

toomi
Punktów
6481
Miasto
turek
U mnie na zadupiu jeszcze nie było. Swoją drogą jak dziurawy jest ten system, skoro wszyscy powinniśmy mieć kasy online od początku zeszłego roku? Skoro jest to online nie powinni mieć w to jakiegoś podglądu?
Gówno mają w tym burdelu. Dykta się kończy to szukają sami nie wiedzą czego. U kumpla byli bo kasy online nie ma, a wymienił tydzień wcześniej niż ja.
Przepraszam, burdel to za dużo powiedziane.

wjtek89

SuperMechanior
Punktów
118
Miasto
Rdm
W burdelu to jest porządek. Wychodzi burdel mama mówi: może taką dziewczynkę może taką, a może taką. Tyle za tyle jest to i to.
Wszystko ma swoje miejsce i czas.

Tu jest jeden wielki pierdolnik. Je#$% bez trzymanki, każdy każdego i nie wiadomo kiedy i za ile.

selim

SuperMechanior
Punktów
250
Miasto
Sląsk
Ktos kto nie słyszał od roku, że ma mieć online .....to, nie wiem na jakim świecie żyje ?

Do góry Bottom