• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Cabrio pęknięta rurka

Spartanic

Początkujący
Punktów
0
Witam posiadam Mercedesa kabriolet w209 rocznik 2007. Pękła mi rurka i niewiem czy są jakieś złaczki do tego czy trzeba wynienic przewód cały jak tak to w jaki sposób moge dowiedzieć się jaki przewod mam kupić i jak wymienic. Dzięki i pozdrawiam IMG_20210114_131850.jpg IMG_20210114_131850.jpg

Grzegorz.Józefów

SuperMechanior
Punktów
191
Miasto
Józefów
Witam posiadam Mercedesa kabriolet w209 rocznik 2007. Pękła mi rurka i niewiem czy są jakieś złaczki do tego czy trzeba wynienic przewód cały jak tak to w jaki sposób moge dowiedzieć się jaki przewod mam kupić i jak wymienic. Dzięki i pozdrawiam Wyświetl załącznik 39250 Wyświetl załącznik 39250
Można dokupić złączkę, można zadzwonić do Mercedesa z pytaniem o koszt naprawy rozwiązań jest wiele, można też pisać na forum lub usiąść i płakać,
zrób co uważasz za słuszne

Spartanic

Początkujący
Punktów
0
Można dokupić złączkę, można zadzwonić do Mercedesa z pytaniem o koszt naprawy rozwiązań jest wiele, można też pisać na forum lub usiąść i płakać,
zrób co uważasz za słuszne
Ale chodzi mi o to że gdzie taka złaczke kupić internet sprawdziłem nic jeździłem po mechanikach czy mają pomysł nic. Tak więc pisze tu a to że trzeba zrobić wiem nie musisz mi mówić spodziewałem się odpowiwdzi bardziej przejrzystej niż to co napisałeś w sumie mogle wogole nie pisać

Grzegorz.Józefów

SuperMechanior
Punktów
191
Miasto
Józefów
Ale chodzi mi o to że gdzie taka złaczke kupić internet sprawdziłem nic jeździłem po mechanikach czy mają pomysł nic. Tak więc pisze tu a to że trzeba zrobić wiem nie musisz mi mówić spodziewałem się odpowiwdzi bardziej przejrzystej niż to co napisałeś w sumie mogle wogole nie pisać
Wszyscy tu myślisz że są kozakami od domyślania się od czego rurkę pokazałeś że pękła .... domyślam się że od spryskiwacza ale to moje domniemanie
ku...a myślenie boli ....
2 s szukania : https://www.google.com/search?q=złą...VGtKQKHd_jC74Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1366&bih=695

Spartanic

Początkujący
Punktów
0
Wszyscy tu myślisz że są kozakami od domyślania się od czego rurkę pokazałeś że pękła .... domyślam się że od spryskiwacza ale to moje domniemanie
ku...a myślenie boli ....
2 s szukania : https://www.google.com/search?q=złączka+rurki+spryskiwacza&rlz=1C1AVSI_enPL474PL555&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj_gam68rHwAhVGtKQKHd_jC74Q_AUoAXoECAEQAw&biw=1366&bih=695
Następny wszystko wiedządzy znafffca tragedia te forum tylko tacy ludzi tu są czytaj ze zrozumieniem a nie na obrazki patrzysz jak w przedszkolu. A po drugie właśnie o takie linki mi chodziło i akurat jak byś wysłał odrazu to to bym serdecznie podziękował ze poszukałeś. Nie pozdrawiam

Grzegorz.Józefów

SuperMechanior
Punktów
191
Miasto
Józefów
Następny wszystko wiedządzy znafffca tragedia te forum tylko tacy ludzi tu są czytaj ze zrozumieniem a nie na obrazki patrzysz jak w przedszkolu. A po drugie właśnie o takie linki mi chodziło i akurat jak byś wysłał odrazu to to bym serdecznie podziękował ze poszukałeś. Nie pozdrawiam
To chyba nie jest Forum Szopopraczy chyba że coś mnie ominęło,
Kolejny wpadający na raz po "gotowca",
to jest Forum Mechaników ale widać przez przypadek zarejestrował się szopopracz bo mechanikiem na pewno nie jesteś z takimi pytaniami ...

Spartanic

Początkujący
Punktów
0
To chyba nie jest Forum Szopopraczy chyba że coś mnie ominęło,
Kolejny wpadający na raz po "gotowca",
to jest Forum Mechaników ale widać przez przypadek zarejestrował się szopopracz bo mechanikiem na pewno nie jesteś z takimi pytaniami ...
Nie będę w dawał się w dyskusję z tobą bo to nie mój poziom ale powiem ci jedno że mechanik że mnie na sto procent jest lepszy od ciebie a w ogóle cię nie znam a więc dać po gadce Wielki Znafffca

gd_1985

SuperMechanior
Punktów
34
Miasto
Radom
Jeździł po mechanizmach masakra
Automatyczne połączenie postów:

Mechanikach miało być

Spartanic

Początkujący
Punktów
0
a na tej rurce nie ma jakiś numerów? Jeśli jest to po tym numerze poszukaj.
Właśnie nie ma szukałem na rurce na schematach w internecie i nic ale zadzwoniłem do Mercedesa mam za 3 tygodnie wizytę ciekawe co powiedzą myślę że cały dach będą chcieli wymienić. Dzięki za odpowiedź ☺

CzarCzar

Nowy
Punktów
0
Właśnie nie ma szukałem na rurce na schematach w internecie i nic ale zadzwoniłem do Mercedesa mam za 3 tygodnie wizytę ciekawe co powiedzą myślę że cały dach będą chcieli wymienić. Dzięki za odpowiedź ☺
A te żółte niewyraźne szlaczki co są na drugim zdjęciu w prawym górnym rogu to co tam jest napisane?

Do góry Bottom