1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Chevrolet Aveo - p0315 check engine

Dyskusja w 'Diagnostyka' rozpoczęta przez użytkownika Krzysztof17, 7-11 18.

1. Krzysztof17

Krzysztof17 Uczestnik

Docenione treści:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Witam mam duży problem z Aveo z roku 2009 motor to 1.4 dohc oplowski zresztą. Problem polega na tym sterownik zgłasza błąd p0315- czujnik położenia wału nie nauczona pozycja.

Został wymieniony czujnik na nowy ASO, czujniki wałków zbadane oscyloskopem,
    Sprawdzony rozrzad, instalacja również sprawdzona

Diagnoskop delphi nie radzi sobie z tym autem kompletnie. Lanuch chcąc przeprowadzić naukę pozycji w fundacjach specjalnych zatrzymuje mnie na okienku A/C OFF mimo że Klima jest wyłączona, próbowałem wyciągać bezpiecznik czy też przekaźnik bez skutku.

Na ten czas skończyły mi się pomysły.

2. Bajzel

Bajzel Początkujący

Docenione treści:
    5
    Spróbuj przeprowadzić innym testerem wyuczanie zmienności układu położenia wału korbowego, może problem tkwi w twoim sprzęcie.

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. chevrolet aveo kontrolka check