• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Chyba uszkodziłem sanki audi 80 B4

Audi801

Początkujący
Punktów
0
Witam. Chciałem wymienić tuleje na belce zawieszenia (sankach) i po zdemontowaniu starych gum została jeszcze blacha którą też wywaliłem. I teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem.
Automatyczne połączenie postów:

Witam. Chciałem wymienić tuleje na belce zawieszenia (sankach) i po zdemontowaniu starych gum została jeszcze blacha którą też wywaliłem. I teraz nie wiem czy dobrze zrobiłem.
A i jeszcze pytanie bo idą 4 tuleje na przednie sanki ( przód i tył) w intercarsie dali mi 4 takie same z wierzchu metalowe bo widziałem też że idą takie gumowe

Załączniki

• sanki.jpg
    sanki.jpg
    72,8 KB · Wyświetleń: 36

WOJTAS 1310

Gaduła
Punktów
5
Te na zdjęciu to raczej są poliuretany a intercars dał Ci tuleje metalowo gumowe.

Audi801

Początkujący
Punktów
0
10 lat temu nie zgnite sanki do 80 znaleźć to było wyzwanie . Raczej zostaje Ci suwmiarka+ tokarz który Ci dorobi tulejkę którą wybiłeś.
Dobra wszystko juz wiem dzięki wam za pomoc
Automatyczne połączenie postów:

Dobra juz wszystko wiem dzięki wam za pomoc

Vicia

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
711
Miasto
Centrum Kraju
A tAk to jak będziesz składał zrób jakieś fotki opisz jak przebiegała naprawa itp. Innym użytkownikom może być to przydatne.
.tak to widzę

Audi801

Początkujący
Punktów
0
To tak, tulejka była jedna wyjęta i uszkodzona. Odciąłem z jednej strony ten kołnierz bo był za mocno zgięty i nie dało się go wyprostować. Wsadziłem tą blachę od góry trawersu żeby leżała na pozostałym kołnierzu i przyspawałem w 4 punktach. zamontowałem nową gumę i mam nadzieję że nic złego się z tym nie stanie

Załączniki

• IMG_20211129_183016 (1).jpg
    IMG_20211129_183016 (1).jpg
    990,3 KB · Wyświetleń: 22
Do góry Bottom