1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

citroen c8 2.2 benzyna

Dyskusja w 'Silniki benzynowe' rozpoczęta przez użytkownika marchewpl, 4-11 18.

1. marchewpl

marchewpl Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Witam mam pytanie , ostatnio miałem robiony remont silnika wszystko ładnie pięknie ale po paru msc zaczeło lecieć nie spod kapy tylko z jakiejś półgłowicy , nie jestem mechanikiem wiec az tak sie nie orientuje ale słyszałem ze tego sie nie skręca tylko klei ! moje pytanie dlaczego uszczelnienie puściło i jak zrobić aby było dobrze z tego co widziałem to silkon czerwony, jak może być klejony silnik ??

2. Lechtak

Lechtak Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    Są dostępne specjalne uszczelki płynne, zastygają w 80% są łatwo demontowane i nie przepuszczają płynów.

toomii76 lubi to.
  3. marchewpl

marchewpl Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    ma ktoś może coś wiecej informacji ,jak to zrobić poprawenie czy kupić mechanikowi uszczelke płynną jak zrobic na silikon znó bedzie lecieć

4. Lechtak

Lechtak Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    190
    Miasto:
    Wrocław
    Dlaczego chcesz kupować coś o czym nie masz pojęcia? Mechanik sam wybierze, byle nie sylikon, przecież weźmiesz fakturę a to jest potwierdzenie wykonania pracy z gwarancją. No chyba ze wolisz wersje budżetową.

toomii76 lubi to.
  5. pawel2406

pawel2406 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    543
    Miasto:
    łódź
    SILIKON REINZOSIL MASA USZCZELNIAJĄCA VICTOR REINZ

toomii76 lubi to.
  6. Zimoon

Zimoon Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    286
    Miasto:
    Gdańsk
    Potwierdzam ja takze składam silniki stylu polglowicami na reinza i nie cieknie.

7. pawcar

pawcar Uczestnik

Docenione treści:
    98
    Miasto:
    Bristol
    Lepszy jest erling anaerobowy.

8. marchewpl

marchewpl Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Dziękuje bardzo za pomoc

Nie róbmy z tego wiedzy kosmicznej ,moze nie jestem mechanikiem ale powiem szczerze ze jesli człowiek chce czegoś sie dowiedziec i dociekac informacji to lepiej poczytac i pomóc mechanikowi bo często są przeciętni albo słabi, z moim citroenem 2.2 benzyna ze zmiena faza rozrzadu przeszedłem duzo połowa sukcesu naprawy silnika to moja zasługa ,sam musiałem nawet przerobić przewody odmy bo nigdzie nic nie ma do tego szrota a teraz nikt nie ma czasu ,potem częsci zamienne szlifierz itp i tak na koniec spi.... i sprawe bo cieknie ,ech szkoda gadać

Ostatnio edytowano: 14-11 18 o 20:46