1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Citroen JUMPER

Dyskusja w 'Elektronika pojazdowa' rozpoczęta przez użytkownika SEBI1978, 30-11 18.

1. SEBI1978

SEBI1978 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    CGR
    Witam Szanownych Kolegów czy któryś z Was jest mi w stanie pomoc w zmianie konfiguracji w BSI (NBC), chodzi o wykodowanie Tachografu. Multiecuscan nie ma możliwosci zmiany konfiguracji, próbowałem tez Diagboxem i starą poprzednia wersja LEXIA, lecz mam komunikat ze nie ma możliwosci zmiany konfiguracji za pomocą przyrządu diagnostycznego. czytałem na zagranicznych forach ze robia to na pliku

2. Mikidz

Mikidz Bywalec

Docenione treści:
    177
    Miasto:
    Pomorskie
    Co to znaczy poprzednia wersja? Ryżowy jak rozumiem? Nie mam więcej pytań, skasuj se błędy i zostaw kodowanie sterowników w spokoju :)

3. SEBI1978

SEBI1978 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    CGR
    juz opanowałem , zmieniłem konfiguracje bez tacho i licznik działa poprostu ktos wymienił bsi od wersji tacho. tak sie składa ze nie mam ryzowego. pozdrawiam

4. SEBI1978

SEBI1978 Nowy

Docenione treści:
    0
    Miasto:
    CGR
    i dla przerabiajacych taki problem FICOM to ogarnia. a całkiem o nim zapomniałem