1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Citroen Xsara Picasso

Dyskusja w 'Car Audio' rozpoczęta przez użytkownika Artur190880, 3-06 18.

1. Artur190880

Artur190880 Nowy

Docenione treści:
    1
    Czy można w citroen Xsara Picasso założyć inne radio tak żeby na kierownicy wszystko działało i na pulpicie ,czy nie

2. slaweuszek

slaweuszek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    131
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Po wymianie radia przestanie ci działać komputer pokładowy i ma wyświetlaczu nie będzie wyświetlało spalania, itp.

3. art234

art234 Gaduła

Docenione treści:
    269
    Miasto:
    Chorzów
    Nie wiem jak w citroenie ale w peugeot 307 działa spalanie itp. Myślę Sławku że będzie działać spalanie itp. Tylko że nie będzie widział stacji radiowych na wyświetlaczu, co do sterowania jest możliwość podpięcia ale tylko w niektórych radiach

4. slaweuszek

slaweuszek Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    131
    Miasto:
    Gorzów Wielkopolski
    Kiedyś wymieniałem radio w Xsara Picasso, bo klient tak chciał. Jednak jak zobaczył że te funkcje na wyświetlaczu nie działają, poprosił aby z powrotem założyć to oryginalne.

5. Autoelektronika

Autoelektronika Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    775
    Miasto:
    RDE,RMI,KT
    Adres strony:
    przerabiałem Picasso na to,zdycha większość funkcji

6. Marimixauto

Marimixauto Początkujący

Docenione treści:
    14
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety kolega z poprzedniego posta ma racje. Fabryczne radia na Peugeocie jak sie wymieni to nawet godziny nie ustawimy... dramat

7. art234

art234 Gaduła

Docenione treści:
    269
    Miasto:
    Chorzów
    Tak zgadza się ale w nowszych a ja mam 307 z 2002r. W tych działa a w po lifcie już nie bo w radiu jest menu, w moim jest dwa przyciski przy wyświetlaczu