• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Co można zrobić z tymi fotelami?

RedPutron

Początkujący
Punktów
0
Cześć,

mam pytanie dotyczące foteli w samochodzie, a dokładnie o jednym elemencie, który wchodzi w jego skład. Otóż, jak widać na załączonym zdjęciu dosyć mocno irytuje mnie plastikowa część, która umożliwia sterowanie położeniem fotela. Czy można to wymienić na jakiś inny materiał, okleić lub cokolwiek innego, żeby w znaczącym stopniu poprawić estetykę i wyeliminować ten plastikowy „feeling”?
Pytanie może dość trywialne, ale chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji.
Co wy byście zrobili? Może ktoś z was już takie rzeczy robił. :)

Załączniki

• Zrzut ekranu 2022-08-12 230734.png
    Zrzut ekranu 2022-08-12 230734.png
    531 KB · Wyświetleń: 58

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
233
Miasto
Xxx
Możesz to obić a bardziej obkleic materiałem często takie zabiegi stosowane są na np deskach rozdzielczych choć nie wiem czy to aż tak poprawi te estetykę... Jest wiele firm które się tym zajmują

Fryderiq

SuperMechanior
Punktów
76
Miasto
.
Możesz też wysłać do flokowania- ale nie wiem czy flok nie wytrze się od wsiadania i wysiadania.

Bartek4x4

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
1187
Miasto
Koszęcin
Kumpel lakiernik natryskiem jakas strukturę. W starym GMC yukon pomalował całe plastikowe wnętrze. Efekt całkiem

Zbyszek45

Nowy
Punktów
1
też by mnie irytował ten plastik. myślę że spokojnie można okleić tylko trzeba zrobić to na prawdę umiejętnie

Rys00

Boss regionalny
Punktów
52
Nie wygląda na zniszczony a jeśli jest to przywrócenie poprzedniego wyglądu nie jest trudne i na pewno lepiej niż flok czy jakaś okleina typu karbon bo to wiochą pachnie

corsiarka

Początkujący
Punktów
0
Można okleić, ewentualnie takim velvetem w sprayu jak masz ochotę na odrobine luksusu, ale duzego pola do popisu to nie ma

Do góry Bottom