• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

co robicie w wolnych chwilach?

toomii76

toomi
Punktów
6625
Miasto
turek
o ile takie macie. jeśli nie, to polecam takie znaleźć, bo życie jest za krótkie, żeby tylko pracować :)

ja na przykład, dobry film, jeszcze lepsza muzyka, niestety ksążka coraz mniej :(
i lubię jeździc. jak ma chwilę, to porosu wsiadam w samochód i jadę..... :cool:

jakie filmy wam zapadły w pamięć?
jaką książkę polecacie.

no i oczywiście, co z muzyki.

dziś jest sobota, można otworzyć piwko czy kto co tam lubi i pogadać na luźne tematy.

Ostatnia edycja:

misiek1394

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
341
Miasto
K-K
Ja właśnie kończę robić kat. A żeby sobie latać na moto. Oczywiście dobry film i dobra whisky,brendy.

toomii76

toomi
Punktów
6625
Miasto
turek
masz brachu odwagę. no i filmy... incepcja mocne. marvel, mam chyba wszystkie :)

parę lat temu oglądałem ciekawy thriller: zaginiona dziewczyna. polecam. żona pod koniec powiedziała: ja pier... nie mogę na to patrzeć. a to znaczy, że jej się podobał :D:D

misiek1394

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
341
Miasto
K-K
O musze sobie zobaczyc, nawet aktorzy znani. A polecam jeszcze serial VIKINGS. toomii76 a tą czynność z avatara też praktykujesz? ;)

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1449
Miasto
łódź
ja wole spokojne filmy typu tony halik:D:D:D:D:D:D:D:D

naprawde facet miał talent do opowiadania -a dzis cejrowski go nasladuje czasem nieudolnie;)

toomii76

toomi
Punktów
6625
Miasto
turek
O musze sobie zobaczyc, nawet aktorzy znani.
naprawdę polecam.
A polecam jeszcze serial VIKINGS
świetny serial, ale przerwałem na którymś sezonie. jakoś tak wyszło.
toomii76 a tą czynność z avatara też praktykujesz?

chmm, co by tu powiedzieć. jesteśmy w Polsce, w kraju gdzie napruty gość leży na chodniku, ale to uśmiechnięty facet, cięższy o 1g suszonej roślinki trafi do paki.

a więc tak, siadam na fioletowej sofie, z dziwnym szklanym naczynkiem i zamyślonym wzrokiem patrzę w dal....;):D
ja wole spokojne filmy typu tony halik:D:D:D:D:D:D:D:D
naprawde facet miał talent do opowiadania -a dzis cejrowski go nasladuje czasem nieudolnie;)

ela i tony byli chyba najciekawszymi podróżnikami prl-u.
a cejrowski..... hmm, no koment.

paweł,major lazer.... poczułem się jakbym lsd zarzucił ;)

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1449
Miasto
łódź
tomi ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh moja zazdrosc siegnęła zenitu !!!!!!!!! tak siedziec i patrzec cudownie i to szklane cos ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1449
Miasto
łódź
kiedys miałem pasje ciezarówki takie wielkie miałem forda transkontinentala -ale zona kazała sprzedac grrrrrrrrrrr

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1449
Miasto
łódź

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1092
Miasto
trasa lublin siedlce
Nie chcialem nikogo obrazic bron boze i zycze kazdemu czlowiekowi ktory dba o zdrowie zdrowia

Mnie popycha los na rower jak najebany musze do sklepu skoczyc. Och wtedy czteroglowe uda pracuja

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1449
Miasto
łódź
ja dbam ograniczyłem palenie nie dwie a półtorej paczki pale:D i cwicze podnoszenie tarcz hamulcowych :confused:

Do góry Bottom