• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

co robicie w wolnych chwilach?

toomii76

toomi
Punktów
6710
Miasto
turek
o ile takie macie. jeśli nie, to polecam takie znaleźć, bo życie jest za krótkie, żeby tylko pracować :)

ja na przykład, dobry film, jeszcze lepsza muzyka, niestety ksążka coraz mniej :(
i lubię jeździc. jak ma chwilę, to porosu wsiadam w samochód i jadę..... :cool:

jakie filmy wam zapadły w pamięć?
jaką książkę polecacie.

no i oczywiście, co z muzyki.

dziś jest sobota, można otworzyć piwko czy kto co tam lubi i pogadać na luźne tematy.

Ostatnia edycja:

misiek1394

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
340
Miasto
K-K
Ja właśnie kończę robić kat. A żeby sobie latać na moto. Oczywiście dobry film i dobra whisky,brendy.

toomii76

toomi
Punktów
6710
Miasto
turek
masz brachu odwagę. no i filmy... incepcja mocne. marvel, mam chyba wszystkie :)

parę lat temu oglądałem ciekawy thriller: zaginiona dziewczyna. polecam. żona pod koniec powiedziała: ja pier... nie mogę na to patrzeć. a to znaczy, że jej się podobał :D:D

misiek1394

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
340
Miasto
K-K
O musze sobie zobaczyc, nawet aktorzy znani. A polecam jeszcze serial VIKINGS. toomii76 a tą czynność z avatara też praktykujesz? ;)

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1447
Miasto
łódź
ja wole spokojne filmy typu tony halik:D:D:D:D:D:D:D:D

naprawde facet miał talent do opowiadania -a dzis cejrowski go nasladuje czasem nieudolnie;)

toomii76

toomi
Punktów
6710
Miasto
turek
O musze sobie zobaczyc, nawet aktorzy znani.
naprawdę polecam.
A polecam jeszcze serial VIKINGS
świetny serial, ale przerwałem na którymś sezonie. jakoś tak wyszło.
toomii76 a tą czynność z avatara też praktykujesz?

chmm, co by tu powiedzieć. jesteśmy w Polsce, w kraju gdzie napruty gość leży na chodniku, ale to uśmiechnięty facet, cięższy o 1g suszonej roślinki trafi do paki.

a więc tak, siadam na fioletowej sofie, z dziwnym szklanym naczynkiem i zamyślonym wzrokiem patrzę w dal....;):D
ja wole spokojne filmy typu tony halik:D:D:D:D:D:D:D:D
naprawde facet miał talent do opowiadania -a dzis cejrowski go nasladuje czasem nieudolnie;)

ela i tony byli chyba najciekawszymi podróżnikami prl-u.
a cejrowski..... hmm, no koment.

paweł,major lazer.... poczułem się jakbym lsd zarzucił ;)

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1447
Miasto
łódź
tomi ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh moja zazdrosc siegnęła zenitu !!!!!!!!! tak siedziec i patrzec cudownie i to szklane cos ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1447
Miasto
łódź
kiedys miałem pasje ciezarówki takie wielkie miałem forda transkontinentala -ale zona kazała sprzedac grrrrrrrrrrr

pawel2406

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1447
Miasto
łódź

Diagbox10

-*-*-
Punktów
1149
Miasto
trasa lublin siedlce
Nie chcialem nikogo obrazic bron boze i zycze kazdemu czlowiekowi ktory dba o zdrowie zdrowia

Mnie popycha los na rower jak najebany musze do sklepu skoczyc. Och wtedy czteroglowe uda pracuja

Do góry Bottom