• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Co was denerwuje, boli....

rausman

Uczestnik
Punktów
12
Napiszcie warsztatowe i życiowe bolączki, aby psychicznie sie podbudować.

Mnie najbardziej boli nie sytuacja w kraju, tylko, że ludzi nie stać na auto, kupują je, a potem panie co tak drogo, nimam piniendzy na naprawe, mam chorom corke, syn w komputrze itd.

sulej013

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
151
Miasto
Xxx
Akurat to było jest i będzie a najbardziej bolą te wszystkie przepisy drutujace nas i nasza kieszeń typu ZUS,skarbówka,odpady... i zamiast pracować i zarabiac latamy z papierkami ...

slawek1

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
235
Miasto
Świdnica
Nie jest łatwo- albo nie jest tanio- dbać o nowe auta. Klienci sie o tym przekonują dopiero po zakupie :)

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2428
Miasto
PZ
Nie jest łatwo- albo nie jest tanio- dbać o nowe auta. Klienci sie o tym przekonują dopiero po zakupie :)
To jest taka mentalność ludzi, o nowe nie dbają bo są nowe i wytrzymają wszystko a później jak się zaczynają sypać to sprzedawają i taki sebix kupuje i jest szacun na dzielni ale płacz u mechanika

Autoelektronika

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
1220
choć co ale to by trzeba chyba zjazd zorganizować i pogadać

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2428
Miasto
PZ
Jestem za, najlepiej w centrum Polski żeby każdy miał równie daleko

Komornik

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
370
Jak ktoś jest z centrum to będzie miał blisko. Nie sprawiedliwe

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2428
Miasto
PZ
Jak ktoś jest z centrum to będzie miał blisko. Nie sprawiedliwe
Żadne rozwiązania nie są sprawiedliwe :rolleyes: ten temat przerabialiśmy kilkanaście razy tutaj na forum :) myślę że pewną formą rekompensaty było by gdyby ludzie z centrum byli by kierowcami reszty forumowiczów podczas gdy tamci mieli by przywilej chlania :D

Drugi2

SuperMechanior
Porady
1
Punktów
97
Żadne rozwiązania nie są sprawiedliwe :rolleyes: ten temat przerabialiśmy kilkanaście razy tutaj na forum :) myślę że pewną formą rekompensaty było by gdyby ludzie z centrum byli by kierowcami reszty forumowiczów podczas gdy tamci mieli by przywilej chlania :D
to proponuje może miejsce gdzie wszyscy będą mieli mniej więcej tle samo: ameryka południowa. najlepiej niech będą to.... antypody (taki mądry jestem, bo sprawdziłem na wiki :D )
tak mnij niż więcej to będzie... nowa zelandia. bo co to za różnica te kilkaset kilometrów w porównaniu do tysięcy.

są chętni?

Do góry Bottom