1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Części LPR

Dyskusja w 'Opinie o częściach, markach, producentach' rozpoczęta przez użytkownika SajmonMB, 12-01 18.

1. SajmonMB

SajmonMB Uczestnik

Docenione treści:
    16
    Tak jak w tytule temat dotyczy części LPR. Nie znamłem wcześniej jakości tej firmy czasem tylko kupowałem jakieś reperaturki zacisków tego procducenta, ale ostatnio mocno się rozczarowałem.
    -Reperaturki do Passata B5 tylnego zacisku szajs oring który uszczelnia mechanizm ręcznego spuchnięty i nie uszczelnił, kupiłem drugi zestaw reperaturek innego producenta i temat załatwiony
    - Volvo v40 potrzebowałem szybko kupić pompkę do tego auta aby oddać na święta auto sachsa nie było na miejscu więc z braku laku wziąłem LPR, i znów problem jeszcze gorzej pompka puszczała płyn (cofał się do zbiorniczka). LPR poszło na reklamacje zakupiłem Sachsa i po problem.
    Ja raczej jak nie będę zmusznony to nie kupie, a wy jakie macie doświadczenia z tym producentem?

Edytowano przez moderatora: 12-01 18
  2. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 414
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Nie LRP tylko LPR - poprawiam temat i treść.

Co do samych części - zdarza mi się montować szczęki i bębny tego producenta do starszych aut i problemów nie miałem, z innym asortymentem nie miałem do czynienia bo się bałem.

3. dejot43

dejot43 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    493
    Miasto:
    Olsztyn
    Montuje hamulce na tył, cylinderki, czasem wysprzęgliki i nie miałem problemów.

4. hiwat

hiwat Uczestnik

Docenione treści:
    52
    Miasto:
    Tarnów
    zakładałem pompy hamulcowe, cylinderki, nie było reklamacji .. ale do leciwych aut
    to części stopień wyżej od ABE.

5. leon 1.8t

leon 1.8t Bywalec

Docenione treści:
    103
    Tak samo jak koledzy układ hamulcowy nie miałem żadnego problemu

6. Jarzi

Jarzi Gaduła

Docenione treści:
    325
    Miasto:
    Kaczory
    Tez zakładałem rozne graty z LPR i również nie miałem z nimi problemu.

7. ojek

ojek Uczestnik

Docenione treści:
    7
    Miasto:
    Węgrów
    Jedynie z klockami miałem styczność, bez większych zastrzeżeń. Plus taki, że dorzucali na ogół blaszki montażowe

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. części lpr opinie