1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

DARMOWE SZKOLENIE MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Dyskusja w 'Szkolenia dla mechaników' rozpoczęta przez użytkownika biesieg, 23-10 13.

1. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam
    Poszukuję 20 chętnych osób na darmowe szkolenie z zakresu mechaniki-elektroniki samochodów ciężarowych. Kurs trwa 1 rok odbywa sie co drugi weekend w Sosnowcu. Jest sponsorowany przez unie europejska

pozdrawiam

2. DyziekVW

DyziekVW Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    346
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    Jakie wymagania trzeba spełnić by wziąść udział?

2824 lubi to.
  3. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    Powiem szczerze ze prawdopodobnie zadne, po prostu sie zapisac i chodzic ;) bo to jest taki program uni ksztalcenia zawodowego ale dokladne informacje bede mial w przyszlym tygodniu. Wrzucilem juz temat bo chce wiedziec czy w ogole beda chetni na to szkolenie

4. DyziekVW

Docenione treści:
    346
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    To jest sobota i niedziela?:) Pytam,pionieważ mam 150km w jedną strone,jeśli byłaby to np.tylko sobota co drugi tydzien,to byłbym zainteresowany...jesli jednak jest to cały weekend,to odpuszcze....bo paliwo,bramki na autostradzie i jeszcze jakis hotel....to gra nie warta świeczki...

5. inodiag

inodiag Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    299
    Miasto:
    Dąbrowa Biskupia
    Mam 400km ale oferta ciekawa ... więcej szczegółów proszę

6. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    Dokladne informacje przedstawie wam w przyszlym tygodniu na 95% jest to sobota niedziela bo moja dziewczyna jest na takim kursie dla projektantow. I oni maja zajecia co drugi tydzien (sobota, niedziela). Zawsze kolezko mozna przekimac gdzies za 30zl i po problemie ;)

7. DyziekVW

Docenione treści:
    346
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    Czy całe to szkolenie kończy sie państwowym egzaminem? Bo przejeździć,przejeść i przespać prawie 3000zł,przesiedzieć mase godzin i dostać mało wartościowy świstek z jakiejs prywatnej firmy to kiepski interes ;)

2824 lubi to.
  8. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    tak jest egzamin panstwowy ale wszystko tak jak mowie kolo srody dokladnie powiem

9. PRO-Motor

PRO-Motor Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    217
    Miasto:
    Piotrków
    No to czekamy do środy ! Nie zawiedź nas teraz ;)

10. elvis102

elvis102 Uczestnik

Docenione treści:
    8
    Miasto:
    KrK
    Jakie są warunki przystąpienia do takiego kursu ??

11. mazi0000

mazi0000 Uczestnik

Docenione treści:
    9
    Miasto:
    Katowice
    I co ztym kursem jestem chętny mój nr 531199005

12. PRO-Motor

Docenione treści:
    217
    Miasto:
    Piotrków
    :mad:
    Ludzie, czytajcie co jest wyżej napisane, błagam !

13. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    POPIERAM GRZYBOLA.. spokojnie wszystko za kilka dni bedzie wiadome

14. old1977

old1977 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    492
    no to ja również czekam na info

15. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    Witam
    Już wszystko wiem:
    Szkolenie jest kursem po którym otrzymujemy kwalifikacje w tym przypadku elektromechanik. Kurs zakończony jest egzaminem państwowym po kórym otrzymujemy kwalifikacje i certyfikat. Zajęcia odbywały by się w weekendy, ale konkretnie było by to do dogadania po utworzeniu grupy(bo byli byśmy grupą specjalnie utworzoną). Cześć zajęć odbywała by się na serwisie MAN'a w Czeladzi a część w Sosnowcu w pracowni. Moglibyśmy zacząć po nowym roku (warunek: 20 osób uczęszczających). Chętnych proszę o email: szkolnietir@gmail.com

16. DyziekVW

Docenione treści:
    346
    Miasto:
    Prudnik Opolskie
    Czyli w końcu sobota i niedziela czy np.istnieje taka opcja,aby to była tylko niedziela?:) nie zostało to określone,a nie wiem jak rozumieć "do dogadania po utworzeniu grupy" ;)

17. PRO-Motor

Docenione treści:
    217
    Miasto:
    Piotrków
    Ktoś z łódzkiego byłby chętny?
    Proszę o info na pw.

Kolego biesieg, mam kilka pytań do Ciebie:
    1. Czy warunek 20 osobowej grupy, to warunek min. czy optymalny? Jeśli będzie osób 18-19 to kurs nie wystartuje? I co w przypadku, gdy chętnych będzie 25 ?
    2. Kto dokładnie prowadził będzie te szkolenia ? Podaj proszę nazwę instytucji, bądź nazwiska i tytuły wykładowców.
    3. W jakiej części zajęcia będą teoretyczne, a w jakiej praktyczne (podaj np. udziały procentowe).
    4. Jak będzie wyglądała/ odbywała się część teoretyczna (wykłady mówione, slajdy, pokazy, czy ćw. praktyczne na sucho w salkach itp.?)
    Na chwilę obecną, z mojej str. to wszystko.
    Wstępnie jestem zainteresowany, proszę o zarezerwowanie miejsca.

18. biesieg

biesieg Początkujący

Docenione treści:
    1
    Generalnie byli byśmy grupą testową jeżeli było by nas 18 osób to nie było by raczej problemów. Nazwa instytucji jest szkoła: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z siedzibą w placówce przy ulicy Kilińskiego 25. Odnośnie zajęć nie jestem w stanie powiedzieć bo ja sam takiej informacji nie otrzymałem. Powiedziano mi tylko że można by część zajęć (praktyki) zrobić na serwisie MAN w czeladzi. Nikt konkretnie nie będzie ustalał rozkładu zajęć/praktyk dla grupy która nawet nie wiadomo czy wystartuje..

19. PRO-Motor

Docenione treści:
    217
    Miasto:
    Piotrków
    Dzięki za odpowiedź !
    Chciałbym zauważyć tylko, że wypowiedź tego Centrum kształcenia jest trochę błędnym kołem. Nie ma ludzi, to nie ma planu (bo i po co), a nie ma planu, to nie ma ludzi (bo każdy chce wiedzieć jak najwięcej, zanim się zdecyduje)...
    W miarę możliwości, prosiłbym Cię o zorganizowanie jakiegoś planu zajęć.
    Typu rozkład jazdy (w jakie dni mniej więcej spotkania i ile godzin), temat zajęć, udziały procentowe zajęć teoretycznych w stosunku do praktycznych itp.
    Wiem, że to nie będzie proste, ale bez tego w ciemno nie będzie chętnych. Zwłaszcza, że pytasz na forum ogólnopolskim i w powyższych postach zadeklarowali swoje zainteresowanie koledzy, którzy mają po 400 km drogi w jedną stronę. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz. Generalnie pomysł jest fajny i ma potencjał! Trzeba to wykorzystać ;) Kwestia odpowiedniego zorganizowania wszystkiego i spięcia do kupy.

Kolejne pytanie, co gdy uzbiera się 18 osób, grupa wystartuje, ale po drodze ludzie się wykruszą z różnych powodów? Jednemu się nie spodoba, innemu zacznie rodzić żona, kolejny złamie kulosa i będzie siedział w gipsie na L4 i tego typu historie. Wtedy reszta słyszy dziękuję i wraca do domów ?

20. spawacz

spawacz Uczestnik

Docenione treści:
    36
    Miasto:
    Tąpkowice (lotnisko Pyrzowice)
    Też jestem chętny :) , rozkład jazdy pożądany. Co do zajęć praktycznych to nie jestem pewny czy serwis MAN-a zrobi praktyki w weekendy :confused:

Użytkownicy odwiedzili tę stronę szukając:

1. szkolenia dla mechanikow samochodow ciezarowych