1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Dbajmy o choć minimalny poziom kultury.

Dyskusja w 'Wolna strefa' rozpoczęta przez użytkownika afrikanerhart, 9-04 20.

1. afrikanerhart

afrikanerhart Początkujący

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    Dzwonię do mechanika żeby umówić się na wizytę.
    I słyszę przez telefon rozmawia ze mną i jednocześnie żre coś jak świnia.
    Mlaska, dziamga i wydaje inne nieopisane odgłosy w trakcie rozmowy.

Panowie mechanicy ( klienci też ) miejcie minimalny poziom kultury osobistej.
    Inaczej nigdy branża nie pozbędzie się łatki że mechanicy to głąby i debile po zawodówce, których śmieszy pierdzenie itd.

Czy to takie trudne? Przyswoić sobie najbardziej podstawowe zasady kultury osobistej?

NorbertK i XMARIO lubią to.
  2. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    Czy to takie trudne powiedzieć o tym mechanikowi który mlaska przez telefon, a nie żalić się na forum? oczywiście brakiem kultury też jest przerywanie komuś posiłku.
    I tak, jestem debilem po zawodówce.

alf28 i Vicia lubią to.
  3. afrikanerhart

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    To żeś się honorem uniósł.
    Optymistycznie zakładałem że nawet debil po zawodówce wyniósł z domu podstawowe zasady.
    Jak życie pokazuje nie warto być optymistom :).

4. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    Jak sam widzisz po swoim przykładzie, jednak nie.

5. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    6 262
    Miasto:
    Mazowieckie
    olać buraków i dzwonić do innych, to chyba proste.

6. Bartek4x4

Bartek4x4 Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    890
    Miasto:
    Lubliniec
    Ciesz się, że nie zadzwoniłeś do mnie jak składałem silnik w Q5 każdy usłyszał. Czego ku.... Nie mam czasu

7. Dbanan992

Dbanan992 Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    Czw
    "Słyszę że aktualnie Pan spożywa posiłek, zadzwonię później"
    Jak kumaty to weźmie do siebie żeby nie odbierać telefonu podczas obiadu kiedy wpierdala jak świnia.

8. afrikanerhart

Docenione treści:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Adres strony:
    Tu nie chodzi o to, żeby wiecie "ę" i "ą" akcentować w rozmowie itp.

Chodzi o to, że jak już ktoś żre i odbiera telefon to powinien na czas rozmowy przestać żreć.
    A nie tak, że coś w gębie glamie, w między czasie cały czas wali łyżką w talerz czy pojemnik i jednocześnie z żarcie w gębie rozmawia z klientem.

XMARIO lubi to.
  9. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 025
    Może właśnie siedział na kiblu i oglądał gazetę z gołymi dupami... stąd te odgłosy...:p:D
    Raczej nie pozbędzie się, bo jest tych głąbów i debili za dużo...no chyba, że korononawirus coś zdziała...:D

10. XMARIO

XMARIO SuperMechanior

Docenione treści:
    6 262
    Miasto:
    Mazowieckie
    przy okazji chciałbym dodać coś od siebie:
    Szanowni klienci, sprzątajcie troche swoje bryki, bo nie lubie wydłubywać resztek kanapki z gniazda obd.
    nie lubie też wąchać smrodu z pedalnicy. pedalnica to to gdzie stopami wciskamy pedały, tak co by źle nie kojarzyć.

Mikidz, Vicia oraz toomii76 lubią to.
  11. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    przepraszam, że tak długo nic nie odpisałem. odlać się byłem.

a teraz coś zjem. możesz zadzwonić.

12. arni_poznań

arni_poznań Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 741
    Miasto:
    PZ
    to nigdy nie nastąpi, osobiście kiedyś usłyszałem od dziewczyny z którą się spotykałem że mechanicy raczej kojarzą się jej z pijaczkami i ordynusami bez zębów:) ja osobiście zanim poszedłem do zety myślałem że pracując w tym zawodzie będę miał powodzenie u kobiet :bored: a tu wielki trzy bombelki, widocznie za dużo filmów się naoglądałem w dzieciństwie :shifty:, po pierwsze w posiłku nie przeszkadza się nawet psu bo może ugryźć, niestety mechanikom przeszkadza się w posiłku, nie wiem dlaczego ale tak po prostu jest. Aha i przypomniała mi się jeszcze jedna laska z portalu towarzyskiego mająca oczywiście wyższe wykształcenie, zagadałem do niej bo mi się wydawała ładna i normalna na zdjęciu oczywiście bo jak się odezwała to wyszła cała jej kultura i wychowanie, zapytała mi się po co do niej piszę skoro nie dam sobie z nią rady :bored:, że po zdjęciach widać że jestem "pan pierdołka spadł ze stołka" i że pewnie mlaskam i mam niedomyte paznokcie :rolleyes:, powiem szczerze że mnie zatkało i nie obmyśliłem na czas riposty a jak już wymyśliłem to mnie zablokowała tak że nie mogłem jej odpisać:stop:.
    Tak ogólnie to mechanik nigdy nie będzie traktowany na równi np z lekarzem bo nie mamy białych kitlów i tytułów naukowych czy garnituru i krawata, to jest temat rzeka, osobiście wolę być debilem po zawodówce niż beztalenciem po studiach chociaż uważam że wyższe wykształcenie i inne papiery ułatwiają życie ale trzeba umieć rozdzielić umiejętności, wykształcenie i kulturę bo te trzy cechy rzadko idą w parze. Ja osobiście nie mówię z pełnymi ustami bo nikt mnie nie zrozumie chyba że uparcie mnie zagaduje widząc że jem albo myję zęby to wtedy odpowiadam i mówię językiem suahili z pełną gębą:rolleyes:

13. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    849
    Miasto:
    Szczecin
    Jednak z kulturą słownictwem jesteś na bakier, a wymagasz od innych.:bear:

toomii76 lubi to.
  14. darcun4

darcun4 Uczestnik

Docenione treści:
    66
    Miasto:
    Toruń
    Jako klient, skąd mam wiedzieć, że w czasie kiedy dzwonię, szanowny Pan Mechanik coś konsumuje?
    Czy Szanowny Pan Mechanik w czasie kiedy coś konsumuje, nie może powstrzymać się od odebrania telefonu?

15. arni_poznań

Docenione treści:
    1 741
    Miasto:
    PZ
    to czy można się powstrzymać od jedzenia gdy dzwoni telefon lub powstrzymać się od odbierania telefonu w czasie posiłku zależy od odbierającego i od tego czy oczekuje jakiegoś ważnego telefonu bo telefon dzwoniąc nie identyfikuje dzwoniącego numeru jako "dzwoni klient", "dzwoni pani z banku", "dzwoni pani z przychodni" :bored: a szkoda bo wtedy można by zignorować wybrane numery :rolleyes:

16. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    Bo są tacy co im się wydaje, że gdy nie odbiorą to im robota ucieknie. Ja po pracy obcych numerów nie odbieram, a nieraz nawet zapisanych. Teraz pan ma relaks hehe

Grzegorz.Józefów i Vicia lubią to.
  17. darcun4

darcun4 Uczestnik

Docenione treści:
    66
    Miasto:
    Toruń
    I właśnie o to mi chodziło. Przerwa na żercie, to rzecz święta. Dla tego żercia od 41 lat zapie....lam co rano do roboty. I choćby nawet sam papież dzwonił, to między 10,00 a 10,30 nie odbieram telefonów.

Vicia i arni_poznań lubią to.
  18. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    do tego trzeba doróść.

arni_poznań lubi to.
  19. arni_poznań

Docenione treści:
    1 741
    Miasto:
    PZ
    jesteście genialni :wideyed::eek: przecież można oddzwonić po posiłku

20. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 860
    Miasto:
    turek
    A ktoś powiedział, że nie oddzwaniamy? A po pracy, nie jestem w pracy. Praca zostaje na warsztacie.