• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

DELPHI DS150 czy GUTMAN Mega Macs PC

leonowski

Uczestnik
Punktów
0
Witam.
Proszę o opinię osoby które korzystają z tych dwóch testerów i mają porównanie...

Jeden z nich muszę wybrać i oba są w podobnej cenie . Niestety nie miałem ich jeszcze nigdy ( nie licząc Delphi chinola)

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
196
Miasto
Podkarpacie
1. Napisz jaki masz budżet .
2. Do jakiej kwoty akceptujesz abonament roczny.

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
196
Miasto
Podkarpacie
Jeśli umiesz angielski to launch x431 euro 5 pro lite . Za dodatkową rozsądna oplata ma obsługę sgw do kilku koncernów .

leonowski

Uczestnik
Punktów
0
Jeśli umiesz angielski to launch x431 euro 5 pro lite . Za dodatkową rozsądna oplata ma obsługę sgw do kilku koncernów .
No właśnie z tym angielskim problem bo miałem taki tester na testach i myślałem że wystarczy tak znajomość angielskiego jaką mam ...ale nie wystarczy ;-)
Miałem też Delphi chwilę od przedstawiciela ale niestety nia za bardzo miałem czas żeby jakoś bardziej protestować choć wydawał się ok .
Gutmana nie znam choć słyszałem dobre opinie a cenowo podobnie do Delphi (nawet nieco tańszy) . Dlatego też miałem nadzieję że może ktoś tutaj podpowie .
Tak w ogóle dzięki za zainteresowanie

selim

SuperMechanior
Punktów
266
Miasto
Sląsk
Jak chcesz coś tłumaczone w miarę sensowne ...texa

albo

nasz cdif

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
196
Miasto
Podkarpacie
Jeśli chodzi na sgw to launch i texa się dogadują z koncernami , reszta dodaje do swoich interfejsów protokół passtrue .

Do góry Bottom