• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Denckermann części - opinie

maUryc

SuperMechanior
Punktów
106
Montujecie te części? Ceny mówią, że to czysty ryż. Np. łożysko piasty przód P206 45 zł a FAG-a 76, macie jakieś doświadczenia z tymi częściami?

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
205
Miasto
Xxx
Nawet nie ma co sobie d. Za przeproszeniem zawracać ryż to przy tym kawior :-P zawias po max 20k km do wymiany i to na prawdę max.. Raz wziąłem na szczescie do swojego bo w oczy bym juz sie wstydzil spojrzeć klientowi

maUryc

SuperMechanior
Punktów
106
Filtrów powietrza i kabinowych kilka założyłem ludziom, całkiem źle nie wyglądały. Ale mechanicznych części już nie miałem odwagi. ;)

sulej013

Zweryfikowany Mechanik
Porady
1
Punktów
205
Miasto
Xxx
Bardzo slusznie filtry przejdą ale inne czesci... Omijać jak gowno

A

autozibi

Filtrów powietrza i kabinowych kilka założyłem ludziom, całkiem źle nie wyglądały. Ale mechanicznych części już nie miałem odwagi. ;)

Klient przywiózł mi filtr oleju tej firmy , niestety nie było możliwości nawet założenia tego filtra - był za duży :eek::eek::eek::eek::eek:

maUryc

SuperMechanior
Punktów
106
Filtrów oleju też mi strach nie pozwolił montować. ;)
Filtry powietrza i kabinowe dokładnie oglądałem i przymierzałem w obudowach, wszystkie pasowały bez zarzutu.

waylander

Początkujący
Punktów
1
Miasto
warszawa
Montuje od lat, bez problemów. Filtry niczym nie ustepują filtronowi. Zawieszenie ok, ale w tej cenie nie spodziewajcie sie jakosci premium. Z drugiej strony sa marki ktore lansuja sie na premium (jak chocby febi), a wytzymuja tyle co denkermany. Hamulcowka na poziomie Trw, ale polowe taniej. Najlepsza tania marka na rynku, bez porownania do badziewia z sieciowek.

waylander

Początkujący
Punktów
1
Miasto
warszawa
No wlasnie na pewno nie teraz. Śmieszy mnie kiedy niektórzy twierdza ze taki Denkerman jest kiepski kiedy jest to często taka sama jakość jak "niemiecki" Febi . Obydwa pakowane w Chinach, obydwa jakościowo ok, tylko jeden jedzie jeszcze na znanej nazwie. Jak ktoś chce orawdziwe premium to proszę bardzo, można założyć lemfordera. Można dyskutowac czy warto płacić kilka razy więcej, klient decyduje. Ale jak ktoś ma mniejszy budżet to juz naprawdę nie widzę sensu w przepłacaniu za tak zwane markowe produkty, które w pudełku maja taki sam produkt jak opisywany tu denkerman.

autospec

Początkujący
Punktów
0
Miasto
Kraków
Najgorsze są przeguby. Reszta jak na półkę budżetową jest zadawalającej jakości lepszej niż własne marki sieciówek.

tired

Początkujący
Punktów
0
Może kogoś zainteresuje zamontowałem do Scenica I na tył tarcze z łożyskiem + klocki Denckermanna (które to według katalogu nie pasują takie sprzedał sprzedawca) klocek był za gruby po delikatnym starciu wszedł przebieg ponad 50 tys. łożyska nie huczą, klocka jeszcze jest, na tarczy pojawił się delikatny rant. Drugi raz nie zamontuje tych klocków bo według katalogu nie mają do Scenica I na tył. 10 tys. temu zamontowałem też tej firmy na przód oraz filtr oleju wyglądał spoko. Co jeszcze mogę napisać to klocki nie piszczą. Czemu kupiłem ? Bo najtańsze i chciałem wypróbować jak widać nie jest źle.

arni_poznań

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
2663
Miasto
PZ
Mają dobre pióra wycieraczek bezszkieletowe

dorian87

Nowy
Punktów
0
Jeśli chodzi o tę piękną markę to niestety nie udało się trafić z jakością . Testowo kupiłem, cena była niska.... a jakość jeszcze niższa. Nie wiem czy to jak mam takie szczęście, czy Denckermann jest faktycznie słaby.

Jacek dziurka11

Bywalec
Punktów
7
Miasto
Puławy
Ja wymieniałem łożysko tył ,łączniki stabilizatora ford fusion rok temu przebieg ok 25000 km i jest w porządku filtry jak na razie zawsze pasowały nie wyglądają źle nie jest to ostatnie dziadostwo.Klocki hamulcowe nie piszczą ale brudzą felgi.

Norek4

Początkujący
Punktów
2
Jeśli chodzi o tę piękną markę to niestety nie udało się trafić z jakością . Testowo kupiłem, cena była niska.... a jakość jeszcze niższa. Nie wiem czy to jak mam takie szczęście, czy Denckermann jest faktycznie słaby.

Jeśli chodzi o denckermann, to wystarczy że wpiszesz w google "denckermann opinia" i już wiesz, że takich przypadków jak Ty jest więcej.

nanab

SuperMechanior
Punktów
267
Miasto
Bydgoszcz
Części dobre bo tanie i dobre :D najtańsze właściwie. Końcówka drążka 14zł, filtr kabinowy z wynglem 15zł, przegub 70zł, łącznik stabilizatora 17zł, od paru lat jeżdżę i nic się nie dzieje

Norek4

Początkujący
Punktów
2
Części dobre bo tanie i dobre :D najtańsze właściwie. Końcówka drążka 14zł, filtr kabinowy z wynglem 15zł, przegub 70zł, łącznik stabilizatora 17zł, od paru lat jeżdżę i nic się nie dzieje

Serio? Jeżeli cena jest wyznacznikiem czy część jest dobra to jeszcze tylko sandały,skarpety i torba z biedronki i mamy Janusza :p Teraz bez żartów to lepiej poczytać trochę w internecie zanim się coś kupi i wtedy już nie będzie płaczu, że kupiłem ryż i się rozpadł. To się chyba nazywa research:p A tobie @nanab gratuluje tych części, widocznie trafiłeś na złotą partię :D

nanab

SuperMechanior
Punktów
267
Miasto
Bydgoszcz
Jak się rozpadnie to kupujesz następne, nadal dużo taniej niż płacąc za nazwę marki. Jakie parametry części poza ceną mogą być ważne? Bo jakość nie ma za bardzo związku z marką, kupując drogie też możesz trafić peta. Wolę zapłacić grosze i mieć szansę na peta niż zapłacić drogo i też mieć szansę na peta. Kiedyś wierzyłem że za literkami na pudelku i ceną stoi jakość, sporo pieniędzy tak zmarnowałem. Nawet firma która daje części na pierwszy montaż nie sprzedaje tych samych części do hurtowni, może linia ta sama, ale kontrola jakości już sporo gorsza, coś co by nie przeszło KJ w partii na pierwszy montaż idzie normalnie do hurtowni.

Norek4

Początkujący
Punktów
2
Poza ceną? Nie wiem opinia innych na temat tej części/marki. Jeżeli na 100 osób 90 piszę, że nie opłaca się kupować produktów tej marki, a 10 mi napisze tak jak Ty, że jest ok. To mam liczyć na szczęście, wolę wybrać coś pewniejszego.

tired

Początkujący
Punktów
0
Dwa lata temu pisałem w tym wątku, że zamontowałem na tył do Scenica I tarcze Denckermanna (z łożyskami) zrobione na nich 150 tys. i auto zostało sprzedane. Łożyska nie huczały. Klocki też mają spoko, nigdy nie zapiszczały a na przodzie zjechałem 3 komplety na tarczach TRW. Jeszcze korzystałem z ich filtrów też spoko.

Do góry Bottom