• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Denckermann części - opinie

WOODOO

SuperMechanior
Porady
2
Punktów
2874
Ja się ostatni skusiłem na klocki trw...i tak piszczą, że mam ochotę je wyjeb...ć...:(
Nigdy więcej...:)
Wcześniej były blue printa i było elegancko...a 1/3 tańsze od trw...:)

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6797
Miasto
Mazowieckie
tak to jest jak sie robi na szybko.
syf korozja niedoczyszczone nieposmarowane to i piszczą

nanab

SuperMechanior
Punktów
267
Miasto
Bydgoszcz
Przy trw i podobnych wyalazkach trzeba dać smaru na tarcze i nie będą piszczały.

Piotr_Ł

SuperMechanior
Punktów
29
Miasto
Lublin
Dobre części do budżetowych aut. Jakościowo lepszy chińczyk(są o wiele gorsze). Montuję łożyska, amortyzatory, filtry, elementy zawieszenia. Jeżeli auto droższe, to zachęcam klienta do lepszych zamienników.

Piotr_Ł

SuperMechanior
Punktów
29
Miasto
Lublin
a dlaczego nie np. Procaro, Filtron, Tomex ???
Filtron i Tomex także ale są troszkę droższe. Deckerman w porównaniu do Tomexa jest trochę bardziej miękki. Procaro nie znam, moje hurtownie nie handlują tym.
Poza tym dekermana ma najbliższa mnie hurtownia i jakascia jest trochę lepiej niż maxger albo teknorot

XMARIO

SuperMechanior
Punktów
6797
Miasto
Mazowieckie
płacą ci za reklame chińskiego g... niemeckiego dystrybutora ?
a może masz sklep w necie z tym szajsem i stąd taka opinia?

nie, sorry:
Filtron i Tomex także ale są troszkę droższe. Deckerman w porównaniu do Tomexa jest trochę bardziej miękki. Procaro nie znam, moje hurtownie nie handlują tym.
Poza tym dekermana ma najbliższa mnie hurtownia i jakascia jest trochę lepiej niż maxger albo teknorot

Ty po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz.

Tytus7023

Początkujący
Punktów
0
Ja z kolei mam dobrą opinię o tej firmie, co prawda mam tylko filtry od nich, ale jestem zadowolony. Elementy układu hamulcowego też produkują, ale ciężko się wypowiedzieć bo nie stosuję.

BigKlaudek

Uczestnik
Punktów
4
No właśnie filtr, tego się nie da s*******ić. Raczej Denckermann produkuje piszczałki, a nie elementy układu hamulcowego.

Pany postawmy sprawę jasno, że ta marka to taka plastelina jest.

TRH

Początkujący
Punktów
0
Miasto
DW/DWR
Z czystej ciekawości zaaplikowałem do swojego gruza którym latam po części kpl. filtrów. Zrobione tylko 6 tys.km, test filtrów: powietrza niby ok nic sie nie dzieje, oleju rozsypał!!! się dosłownie w rękach podczas demontażu, paliwa nawet nie sprawdzałem....
silnik ALH
Koniec testu, wróciłem do Mann.

Do góry Bottom