1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Dobre radio CB - jakie funkcje?

Dyskusja w 'CB + Nawigacja' rozpoczęta przez użytkownika Misiek, 11-01 11.

1. Mechol

Mechol Nowy

Docenione treści:
    1
    Dla tych co szukają coś do osobówki. Przegląd trzech ciekawych zestawów z antenami na magnesie:

2. obser

obser Uczestnik

Docenione treści:
    44
    Miasto:
    Inowrocław

A powiedz mi,które Presidenty są super dorobione,nawet nie Exporty-zobacz każdego Presidenta po 4 latach,a zobacz np.Santiago i porównaj jakością nie dorównują ani Overlandom,ani tym bardziej Sirtelom,które te marki są dla mnie podstawą.Sirio to też tylko chińska przepakownia w większości.

3. PogotowieSamochodoweUK

PogotowieSamochodoweUK Gość

No to w dziale CB o tym piszesz?

Sprawdzicmasy czyli z kad bierzesz mase na wzmak. Czesto trzeba brac z aku bo z karoserii idzie caly syf z elektroniki.

4. wyrzynacz

wyrzynacz Uczestnik

Docenione treści:
    40
    Miasto:
    Mazury
    Wczoraj wlasnie o tym pomyslalem zeby dac mase do aku i sprawdzic jak bedzie chodzic:D

5. rogalla

rogalla Nowy

Docenione treści:
    0
  6. hamer

hamer Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    147
    Miasto:
    starachowice
    kto by chciał to mam jeszcze pare UNIDENÓW 510 i 520 moge sprzedać są przestrojone i nowe

7. PogotowieSamochodoweUK

A jakie ceny? Mial bym chenego ''fanatyka ubotow''. A nowke to by z usmiechem bral.

8. hamer

Docenione treści:
    147
    Miasto:
    starachowice
    510 za 250zł 520 za 300zł plus ewentualny koszt wysyłki to są ostatnie sztuki więcej nie wiem czy będzie bo coraz ciężej zdobyć

9. PogotowieSamochodoweUK

Zartujesz? To tanio jak sa to faktycznie nowki w pudelku. Jakie strojenie maja w 0 czy w 5?

10. hamer

Docenione treści:
    147
    Miasto:
    starachowice
    przestrojone są na POLSKE w 0

11. PogotowieSamochodoweUK

Wlasnie nie pamietalem czy PL to 0 czy 5.

12. pstryk2

pstryk2 Początkujący

Docenione treści:
    2
    Miasto:
    CAR-SREVICE ŚWIEBODZICE
    Witam wszystkich troszeczke tych radii zamontowalem i z opini klientow wygralo to : YOSAN TURBO JM-3031M
    pozdrawiam

13. PogotowieSamochodoweUK

To raczej opinia z forum CB bo to ich bog. Przy czym jest inny model Jaska o tych samych parametrach (nie pamietam ktory) i juz go krytykowali. To jak porownanie Passata b5.5 i audi A6 ktore ma lepsze zawieszenie hahahaah

14. sz.pak

sz.pak Gość

ja dodam jedynie od siebie że jak radio to tylko Presidenta lub Midlanda i tylko z ASQL bo od tych trzasków to ocipieć szło z ręcznym Squelchem. Jak się śmiga na zachód to FM i "piątki" mile widziane no ale z kim tam gadać...

15. krystianżaczek

krystianżaczek Nowy

Docenione treści:
    0
    Adres strony:
    Po pierwsze CB radio, powinno posiadać blokadę szumów , po drugie możliwość modulacji opcji AM i FM wg. mnie to absolutna podstawa :)

16. obser

obser Uczestnik

Docenione treści:
    44
    Miasto:
    Inowrocław
    Ale zaistniałeś @krysianżaczek na forum. Ja jeszcze nie spotkałem CB bez blokady szumów (SQ) i nigdy w zyciu nie używałem modulacji FM. Jak ktoś zna język np. niemiecki, to wtedy będąc w Niemczech może przejść w "5" i FM i pogadać z tubylcami na 19CH. Polacy za granicą używają tak jak w Polsce modulacji AM i 28CH zamiast 19. A co do radyjek polecam Yosana CB50, jego bliźniaka Lafayette Apollo. Proste, bardzo przyzwoicie działający ASQ, choć zawsze można przejść na ręczny SQ. Wada. Zamontowane FM i ludzie często pogrzebią i wyłączą AM, a wyświetlacz tego nie pokazuje (czysty-FM, AM- pojawia się napis AM).