• Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Dodatki do Launch X431

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Podkarpacie
Od września testuje dodatki/moduły rozszerzające funkcje mojego nowego launch'a . Kupiłem :

BTS 360 - klemy do testowania akumulatorów , ja za tą cenę bardzo fajne i dokładne . Wada by pomiar był dokładny trzeba wpiąć się bezpośrednio w słupki . Dałem 208 zł .

TSGUN - urządzenie do wentyli . Skusiłem się bo pokazuje stan baterii czujnika , gdzie w livedata samochodu rzadko da się to sprawdzić . Odczytuje też ID czujnika wiec nie trzeba odchylać opony z felgi . 768 zł .

X-PROG 3 - taki kombajn do odczytu eeprom i mcu , klonowania sterowników , reset sterowników/modułów , obsługa kluczy . Wada i zaleta jednocześnie : czuć , że sprzęt jest rozwijany / poprawiany , co 3 tygodnie dochodzą nowe funkcje / obsługiwane sterowniki . Jest potencjał pod warunkiem , że nie porzucą projektu . Na razie testuje na starych samochodach jak te testy przejdzie pozytywnie i nic nie uwali to spróbuje na czymś nowszym . 2886 zł .

Jeśli ktoś testował oscyloskop , emulator czujników , wideo-skop to niech podzieli się wrażeniami .

blayders

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
271
Miasto
Podkarpacie
Może się poprawili jeśli chodzi o ciężarówki . Patrząc co wyszło w tym roku może nadgonili konkurencje .

nickel

Zweryfikowany Mechanik
Punktów
511
Miasto
WLKP
Przeciez tu 90 procent ludzi robi tylko osobówki.Jak juz to nie paliłem i nie pale i to ci mówie nie w przenosni.

Do góry Bottom