1. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Dowiedz się więcej.
  2. Witamy na Forum Mechaników!
    Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. lub
    Rejestracja otworzy przed Tobą drogę do zupełnie nowego, dzikiego świata motoryzacji!
    Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusji.
    Gorąco zachęcamy oraz zapraszamy do rejestracji!

Usuń ogłoszenie

Dział z samochodami

Dyskusja w 'forum-mechanika.pl' rozpoczęta przez użytkownika Władek01, 29-07 20.

1. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    Witam
    Czy nie uważacie że powinien powstać osobny dział poświęcony samochodom użytkowników?Każdy będzie mógł przedstawić swój samochód i projekt w budowie lub po tak zwanym tuningu.Dodatkowo takie tematy pozwolą na stworzenie historii swojego auta.Wiem że wielu z nas jeździ zwykłymi 1.9 Tdi i nie widzi sensu wrzucać tego do internetu, ale może byłoby kilkanaście fajnych samochodów i projektów.

Vicia lubi to.
  2. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    105
    Miasto:
    Częstochowa
    Po co tworzyć osobny dział jak można napisać zwykły temat w dziale pogaduszki warsztatowe. Ten sam ciul tylko w innym opakowaniu.

3. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    Wydaje mi się że powinien być osobny dział, zwłaszcza że praktycznie na każdym forum związanym z mechaniką jest coś takiego, gdzie pasjonaci pokazują swoje samochody.Poza tym lepiej i przejrzyściej korzysta się z forum gdy wszystko ma swoje miejsce.

Ostatnio edytowano: 29-07 20
  4. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    105
    Miasto:
    Częstochowa
    Np tutaj 20200729_174151.jpg

5. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    pogaduszki warsztatowe są zasypane setkami tematów,gdzie dobre projekty nie mają siły przebicia przez ludzi, którzy zakładają konto, aby zadać jeden temat.
    Dlaczego w takim razie wszystko nie jest w pogaduszkach tylko jest wiele tematów?Bo jest ładniej i przejrzyściej co wpływa na korzystanie ze strony

6. Encore

Encore Uczestnik

Docenione treści:
    105
    Miasto:
    Częstochowa
    Jak poprosisz Admina to ci taki temat przypnie. Myślisz, że z czasem w takim dziale syf też by się nie zrobił? To tylko internety

7. Misiek

Misiek Administrator

Docenione treści:
    1 944
    Miasto:
    Szczecin
    Adres strony:
    Zasada w tworzeniu nowych działów na forum jest bardzo prosta - w momencie gdy powstanie content, którego tematy będzie można zebrać w jeden dział i je wyodrębnić to taki dział można stworzyć, nigdy odwrotnie.
    W tym przypadku jak zbierze się powiedzmy 20 tematów o których mówisz to będzie można taki dział utworzyć.

toomii76 i Encore lubią to.
  8. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    Trochę się nie zgadzam, ponieważ uważam że większą motywację ma człowiek wrzucając coś do jednego źródła niż do spamu jakim można określić pogaduszki warsztatowe, ale to jedynie moje zdanie, więc czekam na opinie innych co o tym sądzą, bo widzę że przegrywam w dyskusji.

9. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 986
    Miasto:
    turek
    napisałeś 30 postów. poczekajmy jak napiszesz 1000. wielu chce zmieniać forum a za tydzień ich nie ma :)

szachu41 i Encore lubią to.
  10. WOODOO

WOODOO SuperMechanior

Docenione treści:
    2 110
    Taki dział jest nie potrzebny, bo kto by niby miał w nim coś zamieszczać...?
    Takich ludzi na tym forum to można na palcach jednej ręki wyliczyć...:)

ps. jak na razie to tylko Vicia, coś takiego próbował...ale chyba też się poddał...:)

11. Stanisław 1946

Stanisław 1946 Weteran Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    880
    Miasto:
    Szczecin
    Przecież możesz takie super forum sam założyć .

12. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    przyjmuję Waszą krytykę i przepraszam za naruszenie spokoju forum

13. toomii76

toomii76 toomi

Docenione treści:
    5 986
    Miasto:
    turek
    nie chodzi o naruszenie spokoju, przynajmniej coś się dzieje. pobędziesz trochę to załapiesz o co chodzi. stali użytkownicy nie narzekają.

chyba...

Vicia i Encore lubią to.
  14. Jarzi

Jarzi Grupa Wsparcia Technicznego

Docenione treści:
    1 270
    Miasto:
    Kaczory
    Heh.

15. Vicia

Vicia Gaduła

Docenione treści:
    446
    Miasto:
    Centrum Kraju
    Jeśli o mnie chodzi to Włodzia ja popieram w tym temacie poniewaz Mój dział z Z Volvo V40 znacie:D
    Doszlaby jeszcze Skoda Golf 1 tez tam sie cos malego sie dzieje ale nikt tam nawet mnie nie z..ebie ze nic przy nim nie robie nikt nie napisze co troszke ubolewam:):D
    Ja na tym forum bede do smierci jak bede umieral to tu napisze pierwsze swoj ostatni post.:D

za takim działem jestem Zaaa...LWG.

Masz Włodziu polubienie ode mnie...a jeszcze zapytam sie gorzołki halbke to ty pijosz?

16. Władek01

Władek01 Początkujący

Docenione treści:
    11
    Jedynie chleb i woda